Milicz 01.05.2008



Siana Dlha Roven
http://www.dolnoslaska2008.com.pl/

(Więcej niż średnia, średnio mocna, o dobrym wyrazie i pigmencie, wysoki kłąb, prosty mocny grzbiet, dobrze ułożony zad, powinien być dłuższy, dobra proporcja klatki piersiowej, prosty front, prawidłowe kątowanie, w ruchu poprawnie stawia kończyny, mocny przestrzenny ruch.

Sędzia (SV): Richard Brauch
WYNIKI WYSTAWY 

PSY

Sędzia: Marek Czerniakowski

Klasa Baby (9)

1 wo VISUM Tensor (SONY des Jardins du Peyrou, WILMA Tensor) Horzela Renata
2 wo NIKO Matador (Ebafarmens VODCA, HONDA Matador) Bartol Marcin
3 wo OLO Kalupus (CEDRIC v. Amur, INES Czar Podkowy) Barjak Magdalena
4 wo TWIST Anarex (KAI v. d. Luisenstrasse, ŁESKA Anarex) Wietecka Magdalena
5 wo CELLO Wolf Jar (PAKROS d’Ulmental, HYRA v. d. Kleinen Birke) Zgorzelski Marek
6 wo U2 v. Haus Tchorz (JOHNY WALKER v. Haus Tchorz, SABA Geslander) Tchorz Mirosław
7 o CEDRIC Wolf Jar (PAKROS d’Ulmental, HYRA v. d. Kleinen Birke) Lesiak Ryszard
8 o CYWIL Trebortin (IVAN Wolf-Gang, ARKANA Habart) Filipiowiak Robert
9 o SILVER v. Haus Tchorz (XARO d’Ulmental, YANKINA v. Holtkämper See) Sławińska Agnieszka

Klasa Szczeniąt (6)

1 wo QUENN v. Valtenberg (DANGER v. Valtenberg, DONNA-MIA v. Valtenberg) Dittrich S. & Mauermann & Marbach Bianca
2 wo ZEUS v. Stieglerhof (NAXOS v. Holtkämper See, MELINDA v. Niemberger Eck) Klotzsche Katja
3 wo FRITZ Kenola (URI De-Bes, NARA De-Bes) Zajączkowski Sebastian
4 wo ALDO z Kępiny (ODIN Tarand, PELIA di Casa Beggiato) Staniucha Tomasz
5 o KIMON V-Max (ARKO v. Butjenter Land, JENNY V-Max) Filipiowiak Robert
6 o JAX ze Skalnego Wzgórza (ZIMBO v. Messebau, KORA ze Skalnego Wzgórza) Rzeźnicki Dariusz

Sędzia: Reiner Mast (SV)

Klasa Młodzików (4)

1 bdb CLIFF v. Dobelner Land (MATSCHO v. Zellwaldrand, HEYDI v.d. Salzteichaue) Petzold Katrine & Lehmann A.
2 bdb ULTIMO Avax Hof (ANDRJUSHA van Noort, DION Avax Hof) Wyciślak Andrzej
3 bdb AMOR v. Farbenspiel (VEGAS du Haut Mansard, KIKA Mavic) Brewczak Kazimierz & Dobrzański Krzysztof
4 bdb VITUS z Jurajskiego Źródła (CANDO v. Steffen Haus, SIDI z Jurajskiego Źródła) Piesiur Patrycja

Klasa Młodzieży (10)

1 bdb DOLLAR v. Zellwaldrand (MAESTRO v. Osterberger Land, CONNY v. Haus Portofino) Szyptur Artur & Wiesner Ralf
2 bdb PRINC z Ostrowskiej Sfory (ROYAL Asarko Lordana, MARIT z Ostrowskiej Sfory) Jaśtak Krystian
3 bdb PAN v. Schwelmbergtal (NAXOS v. Holtkämper See, HERA v. Kreuzbusch) Niedergassel Herman & Klotzsche Katja
4 bdb BONO Ingemar (VAX v. d. Kupferhälde, TESSA Rus-Land) Marzec Krzysztof
5 bdb BARU Wolf Jar (CELLO Haus Yu, SIERRA MADERA Wan-Hen) Stawicka D. & Zgorzelski M.
6 bdb CIM z Domu Nauczyciela (NAXOS v. Holtkämper See, SENDRA van Noort) Wojciechowski Krzysztof
7 bdb OLII z Mylnej Gromady (ROYAL Asarko Lordana, BIENE v. Ohreland) Wawrzyniak Antoni
8 bdb FRANK V-Max (ARKO v. Butjenter Land, KSANDI V-Max) Filipiowiak Robert
9 db SALIN Anarex (KAI v. d. Luisenstrasse, QUESTIN Manepo Ideal) Zmarlak Małgorzata
10 db POKER Szenberg (GORBI v. Köriser See, FREJA Szenberg) Naporowski Zbigniew

Klasa Juniorów (11)

1 bdb DICH Hylteland's (Ebafarmens VODCA, TESSY z Agiru) Zielińska-Skurup M. M.
2 bdb CZORT Kierat (PER Jar-Val, DORA Matador) Jakubczak Jacek
3 bdb KONAN Asarka Lordana (QUENTIN Karanberg, RA Asarko Lordana) Krzak Adam & Okrasa Grzegorz
4 bdb JIM v. d. Salzteichaue (KENZO v. d. Grafenburg, GERMANY v. d. Salzteichaue) Lehmann Peter
5 bdb MENTOS Anarex (YANGO Tensor, INJA Alhambra) Kurowski Wojciech
6 bdb JAZZ Geslander (VAX v. d. Kupferhälde, BONA Abakus) Kajda Ewa i Artur
7 bdb CLIF Kenola (URI De-Bes, NARA De-Bes) Zajączkowski Sebastian
8 bdb FORTAN z Krywlan (QUANTUM v. Fiemereck, JETTA z Krywlan) Gesinowski J. & Paradowski M.
9 bdb BAXTER z Domu Nauczyciela (Gildewangen’s JAZ VICTOR, MILA z Domu Nauczyciela) Łukasik Mirosław
10 db ROGER z Kanetowca (ROYAL Asarko Lordana, ORISSA v. Holtkämper See) Filipiowiak Robert
11 db ZEUS z Hetmańskiej Sfory (SONAR Woj.-Bas, LUNA z Hetmańskiej Sfory) Gronowski Tomasz

Sędzia: Marek Czerniakowski

Klasa Otwarta (3)

1 dosk CANTO della Real Favorita (NAXOS v. Holtkaemper See, TABEA v.d. Goldperle) Dittrich S.
2 dosk LORD Szenberg (ZEPPO v. Klebinger Schloss, FREJA Szenberg) Gronowski Tomasz
3 dosk DASKO z Krywlan (ARKO v. Butjenter Land, ULIS z Krywlan) Młodzianowski Jarosław

Sędzia: Reiner Mast (SV)

Klasa Użytkowa (8 )

1 dosk NAXOS v. Holtkämper See (ZAMP v. Thermodos, RAICA v. Holtkaemper See) Niedergassel Herman & Klotsche Katja
2 dosk VICTOR v. Zellwaldrand (ZAMP v. Thermodos, MELINDA v. Niemberger Eck) Wiesner Ralf
3 dosk ANDO Dlha Roven (NICOS v. Leithawald, ESTHER Dlha Roven) Chęciński Kornel
4 dosk ODIN Tarand (ZEPPO v. Klebinger Schloss, ALMA Tarand) Jachimczyk Beata
5 dosk ENZO v. Fichtenschlag-Zwinger (QUANDO v. Sofienwald, HANSIE v. Fichtenschlag) Danecker Marko
6 dosk LARUS Kenola (Gildewangen’s JAZ VICTOR, NARA De-Bes) Bułka Janusz
7 dosk IVAN Wolf-Gang (KEN v. Elzmündungsraum, FINA v. Lichtetal) Filipiowiak Robert
8 bdb VAT Cevaro (PORTOS Zlodnej sinecnic, JULLY Cevaro) Kawka Sławomir

Sędzia: Marek Czerniakowski

Klasa Championów (1)

1 dosk DYLAN Asarko Lordana (XANDOR v. Fortunahof, GABI Asarko Lordana) Mordec Marek

Sędzia: Reiner Mast (SV)

Klasa Weteranów (1)

1 BRUTUS ze Słupieńskich Lasów (JACKSON v. Laerchenhain, DOKSA z Borowic) Kruk Remigiusz

SUKI

Sędzia: Marek Czerniakowski

Klasa Baby (4)

1 wo SAVANAH v. Haus Tchorz (XARO d'Ulmental, YANKINA v. Holtkaemper See) Gadomski Andrzej
2 wo TIGRA Anarex (KAI v. d. Luisenstrasse, ŁESKA Anarex) Kowalski Piotr
3 o CYNIA Trebontim (IVAN Wolf-Gang, ARKANA Habart) Filipiowiak Robert
4 o MOLLI z Czarnowąs (SALO v. Winnloh, GRETA z Czarnow¹s) Pawłowski Leszek

Klasa Szczeniąt (13)

1 wo GRAZIA Hylteland's (WILSON v.d. Schnuckenweide, Hylteland's ANES) Zielińska-Skurup M. M.
2 wo MERCEDES Woj-Bas (BANDIT z.d. sieben Burgen, BONI Woj-Bas) Kubiak Karolina
3 wo HOSTESS v. d. Grafenburg (SAM v. d. Grafenburg, LEONIE v. d. Grafenburg) Bogucki Tomasz & Baehr Corinna
4 wo TILA Wilczy Klan (GORBI v. Köriser See, TOSCA Wilczy Klan) Mieczysław Kowalczuk 5 wo AKSIE Spod Gichty (INDO Stary Samotar, DEBI Wierny Druh) Głowaccy Agnieszka i Adam
6 wo BARSELONA van Noort (Ingodds AGASSI, Endrefalva SHAYEN) Müller Edzard & Zajączkowski Sebastian
7 wo HANIA z Sachary (ARKO v. Butjenter Land, UNA z Beroliny) Śliczny Artur
8 wo HERA z Sachary (ARKO v. Butjenter Land, UNA z Beroliny) Śliczny Artur
9 wo TRIXI Szenberg (GOLD Szenberg, ISKRA Szenberg) Różewski Jan
10 wo ATENA spod Gichty (INDO Stary Samotar, DEBI Wierny Druh) Filipiowiak Robert
11 o AFRA Marcelowa Sfora (ROBIN v. d. Holzheimer Linde, ENI z Rybojedzka) Sławińska Agnieszka
12 o LUBA Wolf-Gang (DIGGER v. Elzmümdungsraum, HANIA Wolf-Gang) Kajak Ireneusz i Joanna
13 o AJSZA Marcelowa Sfora (ROBIN v. d. Holzheimer Linde, ENI z Rybojedzka) Sławińska Agnieszka

Sędzia: Richard Brauch (SV)

Klasa Młodzików (8 )

1 bdb SIANA Dlha Roven (WHISKY Dlha Roven, JERIKA Dlha Roven) Skoneczny Wojciech 2 bdb KIM v. Lichtetal (XENO v. Elzmümdungsraum, FINA v. Lichtetal) Miazek Zygmunt
3 bdb VIVIEN Avax Hof (JUMBO di Zenevredo, GULIA Avax Hof) Zavadilik R. J.
4 bdb FERGI Redstar (PAKROS d’Ulmental, RIMINI Asarko Lordana) Łodziński Waldemar
5 bdb HOSSA Woj-Bas (QUEEKS Karanberg, RITA Woj-Bas) Kubiak Karolina
6 bdb LAWA Adi (YUKON v. Klostermoor, REDA Adi) Cichostępski Mariusz & Stępień Józef
7 db RONI z Mylnej Gromady (GASKO Maserau, IDA z Mylnej Gromady) Wawrzyniak Antoni
8 db DOXA Linabero (ANTON Leśna Opatowska, BETI Linabero) Durczak Henryk

Klasa Młodzieży (21)

1 bdb FLIKKA v. d. Leiegegend (NAXOS v. Holtkaemper See, FLIKKA v.d. Tempelhoeve) Niedergassel Herman & Klotsche Katja
2 bdb DORA Morrales (YUKON v. Klostermoor, AIGILA Morrales) Zygulski Artur
3 bdb SZARON z Ostrowskiej Sfory (NESCH v.d. Graffenburg, MEGI z Ostrowskiej Sfory) Jaśtak Krystian
4 bdb HELGA Spes Hengor (XAVAIR v. Christinen Brunnen, KETI Linabero) Korolewicz Julita i Henryk
5 bdb XENA z Kojca Holan (XENO v. Elzmündungsraum, CZACZA z Kojca Elbikame) Holik Andrzej & Pazdan Jacek
6 bdb EVEE V-Max (RICO v. Altenberger Land, HANA V-Max) Boratyn Zdzisław
7 bdb TOGA Rodiaz (PAKROS d’Ulmental, NOMI Rodiaz) Szkalski Piotr
8 bdb ATENA von Tojota Way (Salo v. Winloch, DINA DOLY z Piaszczystej Górki) Nikolajczyk Marcin
9 bdb PERI Anarex (KAI v. d. Luisenstrasse, TINA degli Achei) Witek Mariusz
10 bdb MALAGA Sukcesor (QUIANTI v. d. Rangauhöhe, BALBINA Redstar) Kotulski Andrzej
11 bdb PATI z Ostrowskiej Sfory (ROYAL Asarko Lordana, MARIT z Ostrowskiej Sfory) Mukalski Szymon
12 bdb QUINA z Kojca Elbikame (QUIANTI v. d. Rangauhöhe, RENEE z Kojca Elbikame) Filipiowiak Robert
13 bdb HASTA Acer Aureum (XANO v. Finkenschlag, HESTER v. Finkenschlag) Radłowski Marian
14 bdb HINA Hexenland (VAX v. d. Kupferhälde, HEKSA Geslander) Szczepaniak Monika
15 bdb BAXI Artrox (ARKO v. Butjenter Land, JANA V-Max) Dąbrowski Artur
16 bdb ROSA Anarex (KAI v. d. Luisenstrasse, INJA Alhambra) Witek Mariusz
17 bdb PATRA v. Haus Tchorz (VAX v. d. Kupferhälde, FRANCA v. Haus Tchorz) Zacharewicz Ewa
18 db ASTI z Hetmańskiej Sfory (SONAR Woj.-Bas, PEDROLA z Hetmañskiej Sfory) Bułka Janusz
19 db BESI Wolf Jar (CELLO Haus Yu, SIERRA MADERA Wan-Hen) Stawicka D. & Zgorzelski M.
20 db GLORIA Equus (SONAR Woj-BAS, FARINA Equus) Czerniawska Agnieszka
21 dyskw. DIOR Armaka (KAZAN z Owczarkarskiej Stanicy, KESS Szenberg) Lichszteld Janusz

Klasa Juniorów (18 )

1 bdb BISTA z Mareckiego Stawu (VAX v.d. Kupferhaelde, OPRAH De-Marko) Formicki Andrzej
2 bdb ISABELLA v. Valtenberg (NAXOS v. Holtkämper See, JENNY v. Monopteros) Dittrich S.
3 bdb LINKA van de Zomerdijkslanden (AREX v. Panoniansee, JACKY van de Zomerdijkslanden) Bogucki Tomasz
4 bdb JADE v. d. Salzteichaue (KENZO v. d. Grafenburg, GERMANY v. d. Salzteichaue) Lehmann Peter
5 bdb SIGMA Rodiaz (REAL Asarko Lordana, HANCA v. d. Holzheimer Linde) Namyślak Radosław
6 bdb OPRAH v. Haus Tchorz (QUANTUM v. Arminius, DONNA v. Haus Tchorz) Borowiak Stanisław
7 bdb NIWA z Mylnej Gromady (GASKO Maserau, AFI Ranczo Moresa) Skrzypek Dawid
8 bdb MAYBE Anarex (YANGO Tensor, INJA Alhambra) Kurowski Wojciech
9 bdb BARBAROSSA Nova Langfuhr (GAMBO Texa, BLUE z Mylnej Gromady) Dykowski Paweł
10 bdb TOSCHIBA van Noort (MAESTRO v. Osterberger Land, TEBA de la Ferme Malgre L’Eau) Wojciechowski Krzysztof
11 bdb FANTA Woj-Bas (MARKO della Valcuvia, MILKA Woj-Bas) Kubiak Karolina
12 bdb ABRA Rom-King (CHAMP Mis-Maz, PELIA di Casa Beggiato,) Szczepańska Wiesława
13 bdb GITTA Acer Aureum (GAMBO Texa, HESTER v. Finkenschlag) Wyciślak Artur
14 bdb DORA z Dubin (BREK z Drozda Piasków, CRISS Accord) Woszczenko Sławomir
15 bdb DORI v. Bauhofer-Land (Arak v. Frankengold, TRIXI v. Bauhofer-Land) Ignaczak Edyta
16 db ARSA Wolf Jar (QUENTIN Karanberg, SIERRA MADERA Wan-Hen) Stawicka D.
17 db DAFNE Scania (UNO Konstar, SOFI z Agiru Bohemia) Ignaczak Edyta
18 db CZARA z Tuszyńskiego Lasu (EJSMONT z Tuszyńskiego Lasu, SOJA z Tuszyńskiego Lasu) Sławińska Agnieszka

Sędzia: Marek Czerniakowski

Klasa Otwarta (14)

1 dosk ANGEL v. Martinsturm (DABO v. Holtkaemper See, WENITA v. Moenchberg) Tchorz Mirosław
2 dosk HORDA Sukcesor (NEWIL van Contra, WALA Samotar) Kotulski Andrzej
3 dosk PUMA z Lintichu (MESCO z Lintichu, LEGGI z Lintichu) Tabaczyński Henryk
4 dosk GOLDI v. Trafalga (NICCO v. Eichenplatz, IRIS v. Trafalga) Dykowski Paweł
5 dosk ETNA De-Bes (RINO De-Bes, NEGRA De-Bes) Myszka Zbigniew
6 dosk KESS Szenberg (ISO v. d. Magistrale, HERA v. Ostersieck) Kajda Ewa i Artur
7 dosk BOSKA Abakus (CARY v. Fiemereck, ALASKA Abakus) Bałaziński Mirosław
8 bdb ANCA Accord (CENTRO v. Grafschaft Mark, HEXE Accord) Chmielewska Małgorzata
9 bdb CZANDI De-Bes (YAK v. Frankengold, YANA De-Bes) Będkowska Beata
10 bdb ERIKA z Jurajskiego Źródła (YUKON v. Klostermoor, SIDI z Jurajskiego Źródła) Gęsiarz Dominik
11 bdb HUPPI De-Bes (KASTOR v. Holtkämper Hof, NEGRA De-Bes) Paczała Marta
12 bdb TINA Hodowla z Koźla (SALO v. Winnloh, ANSA Hodowla z KoŸla) Basiński Jacek
13 bdb PRIMA Progresja (CONDOR Galan Nalag, RONJA v. Stadtfeld) Ryndak Mariusz
14 bdb GINA Wroni Kąt (AHRON v. Granit Rose, JERKA Aki) Matysiak Robert

Sędzia: Richard Brauch (SV)

Klasa Użytkowa (9)

1 dosk GLORIA v. Valtenberg (HANNIBAL v. Stieglerhof, HESSA v. Schmetterholz) Dittrich S.
2 dosk VIVIAN v. Zellwaldrand (ZAMP v. Thermodos, MELINDA v. Niemberger Eck) Wiesner Ralf
3 dosk ULI z Krywlan (DUX de Cuatro Flores, FINKA z Krywlan) Blukacz Tomasz
4 dosk OLLY z Kojca Holan (ORBIT v. Hühnegrab, SABA z Kojca Holan) Holik Andrzej
5 bdb GINA Fenomen z Nieporętu (GAMBO Texa, HESTER v. Finkenschlag) Falisz Jerzy
6 bdb METAXA z Ostrowskiej Sfory (FRITZ v. Farbenspiel, IGA z Ostrowskiej Sfory) Wencel Marek
7 bdb LILKA Linabero (GERO Linabero, ITA Linabero) Szmaja Jan
8 bdb FLORA z Brzeskiego Ogrodu (PAKS Mavic, ABRA Mavic) Cichostępski Mariusz
9 db PEDROLA z Hetmańskiej Sfory (ARNI Arturus, JURATA z Hetmańskiej Sfory) Szewczyk Halina

Sędzia: Marek Czerniakowski

Klasa Championów (1)

1 dosk KAJA Linabero (RIKKOR v. Bad-Boll, LIZA Linabero) Szmaja Jan

Sędzia: Richard Brauch (SV)

Klasa Weteranów (3)

1 HONDA z Winowskiej Doliny (ANTON Abakus, Floryda z Winowskiej Doliny) Bonczyński Stanisław
2 ABRA Wertikal (JAGO v. d. Wolfsburg, ORWELIA z Malachitowej Łąki) Byłeń Dariusz
3 ORWELIA z Malachitowej Łąki (IKO Acer Aureum, BETTY spod Wangu) Byłeń Dariusz

Reklama
 
Dokonane krycia:
 
1. Krycie:

Watz vom Schaumbergerland

+

Haya von Batu
 

2. Krycie:

Watz vom Schaumbergerland

+

V (SK) (PL) Siana Dlha Roven

Na sprzedaż szczenięta:
 
Hodowla "Znad Sony"

poleca szczenięta po:

Watz`ie vom Schaumbergerland
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
`a Posse ad Esse` Hodowla Owczarka Niemieckiego `a Posse ad Esse`