Błażejewko 12.0.2008





Siana Dlha Roven




(Średnio duża, średnio silna, bardzo dobry pigment, dobra głowa, wysoki kłąb, mocny grzbiet, dobre ułożenie zadu, kątowanie przodu dobre, tyłu bardzo dobre, bardzo dobry ruch.

Sędzia (SV): Lutz Wischalla)



LUKAS Garliavietis


LUKAS Garliavietis

 
LUKAS Garliavietis


Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich Błażejewko 12.04.2008

Psy
Sędzia : Dieter Oeser

Klasa szczeniąt

1 wo FELIKS Ulko-Vima (Quenn Loher Weg, Yakudza od Astra Gloria), hod. Kostia Paniukow, wł. Kostia Paniukow
2 wo FRITZ Kenola (Uri De-Bes, Nara De-Bes), hod. Sebastian Zajączkowski, wł. Sebastian Zajączkowski
3 wo ALDO z Kępiny (Odin Tarand, Pelia di Casa Beggiato), hod. J.W. Kaczmarek, wł. Tomasz Staniucha
4 wo MAX Sądeckie Lachy (Cando vom Steffen Haus, Leda Sądeckie Lachy), hod. Andrzej Woda, wł. Andrzej Woda
5 wo FABIO z Krzywego (Tyron della Real Favorita, Hara v. Team Fiemereck), hod. Beata Kalisz, wł. Vadim Scepkin
6 wo INDIGO Meiles Erdve (Ingodds Agassi, Bis Laukine Vilkauoge), hod. Rasa Dykinaite, wł. Jekaterina Stepanowa
7 wo XANO z Kojca Elbikame (Xeno vom Elzmundungsraum, Renee z Kojca Elbikame), hod. Marek Bachórz, wł. Edyta Ignaczak
8 o IRON Mavic (Eric vom Heerbusch, Ulka Mavic), hod. Krzysztof Dobrzański, wł. Zbigniew Olszewski
9 o TATTOO vom Team Zellwaldrand (Matscho vom Zellwaldrand, Ornella vom Zellwaldrand), hod. Nancy Herms, wł. Nancy Herms
10 o ORO Sądeckie Lachy (Horko vom Hunnagrab, Bakai Bator Quinnie), hod. Andrzej Woda, wł. Bernard Famuła
11 o MORIS Gelezinis Vilkas (Tornado Gelezinis Vilkas, Stasi Oger Schloss), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova

Klasa młodzików
1 bdb ULTIMO Avax Hof (Andrjuscha van North, Dion Avax Hof), hod. R.I. Zavadilik, wł. A. Wyciślak
2 bdb COFFI Kamabeda (Royal Asarko Lordana, Arika Habart), hod. Dariusz Więckowski, wł. Dariusz Więckowski
3 bdb ROKY Naujavilnietis (Ilbo vom Holtkamper See, Garodkin Annie is Back), hod. Vadim Scepkin, wł. Vadim Scepkin
4 db UNICUM Avax Hof (ANDRJUSCHA van Noort, DION Avax Hof), hod. Jiri Zavadilik, wł. Natalia Golińska
5 db BOOGIE Tombo (Flick v. Haus Galli, Gabi Rychan), hod. Tomasz Bogucki, wł. Joanna Marczak

Klasa młodzieży
1 dosk DOLLAR vom Zellwaldrand (Maestro vom Osterberger, Conny vom Haus Portofino), hod. Ralf Wiesner, wł. Wiesner R.,Szyptur A.
2 dosk GUSTO Gelezinis Vilkas (Carlos Gelezinis Vilkas, Ricarda von Tronje), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova
3 bdb NAXO vom Fichtenschlag (Dux de Cuatro Flores, Zaskia vom Fichtenschlag), hod. Marco Ossmann, wł. Rinalda Janusaitis
4 bdb DAXOS z Krzywego (Ork vom Holtkämper Hof, Hara v. Team Fiemereck), hod. Beata Kalisz, wł. Sławomir Potaś
5 bdb OLII z Mylnej Gromady (Royal Asarko Lordana, Biene vom Ohreland), hod. Antoni Wawrzyniak, wł. Antoni Wawrzyniak
6 bdb BAX von der Heiderose (Solo vom Team Fiemereck, Bezzie von Adlerberg), hod. Piotr Skreżyna, wł. Piotr Skreżyna
7 bdb ROWAN Paul-Mat (Fimo ze Spręcowa, Lena z Trojańskiego Lasu), hod. Krzysztof Kalbarczyk, wł. Krzysztof Kalbarczyk
8 bdb ZEUS z Hetmańskiej Sfory (Sonar Woj-Bas, Luna z Hetmańskiej Sfory), hod. Halina Szewczyk, wł. Tomasz Gronowski
9 bdb FANTO Złotniki Kujawskie (Royal Asarko Lordana, Osi Kamienna Twierdza), hod. Marek Kąkolewski, wł. Marek Kąkolewski
10 bdb PRINC z Ostrowskiej Sfory (Royal Asarko Lordana, Marit z Ostrowskiej Sfory), hod. Krystian Jaśtak, wł. Krystian Jaśtak
11 bdb GRAND Sądeckie Lachy (Cando vom Steffen Haus, Bakai-Bator Quinnie), hod. Andrzej Woda, wł. Andrzej Woda
12 bdb INTER z Weselskiej Zagrody (Cello Haus Yu, Aga z Weselskiej Zagrody), hod. Bolesław Weselski, wł. Bolesław Weselski
13 bdb SOLO z Ostrowskiej Sfory (Nesch von der Grafenburg, Megi z Ostrowskiej Sfory), hod. Krystian Jaśtak, wł. Radosław Szmaj
14 bdb GRANDO Naujavilnietis (Wum vom Holtkamper Hof, Cia vom Astral), hod. Vadim Scepkin, wł. Egle Krikscilinaite
15 bdb CIOS Mis-Maz wilczasty (Nando Gollerweiher, Chanel Mis-Maz), hod. Waldemar Federak, wł. Stanisław Wójcicki
16 bdb CIM z Domu Nauczyciela (Naxos vom Holtkamper See, Sendra van Noort), hod. P.Grzędzicki, A.Szyptur, wł. Krzysztof Wojciechowski
17 bdb THOR Holtkamper Hof (Naxos vom Holtkamper Hof, Jola vom Holtkamper Hof), hod. Niedergassel, wł. Kostia Paniukow
18 db Brawos Bis JOY (Sirio Della Real Faworyta, Brawos Buffy), hod. Justyna Falkiewicz, wł. Justyna Falkiewicz
19 db JAGO z Weselskiej Zagrody (Cello Haus Yu, Niki z Weselskiej Zagrody), hod. Bolesław Weselski, wł. J.W. Kaczmarek
20 db JAR Wan-Hen (Witus Wan-Hen, Wendy Asarko Lordana), hod. Henryk Tabaczyński, wł. Sylwia Kaszkowiak-Wiśniewska

Klasa juniorów
1 dosk ARAK Naujavilnietis (Wum vom Holtkamper Hof, Colette Edelveisas), hod. Vadim Scepkin, wł. Paulius Beresenavicius
2 dosk LUKAS Garliavietis (Solo vom Team Fiemereck, Amanda Garlia Vietis), hod. Rinaldas Janusaitis, wł. Iweta Opincane
3 bdb KONAN Asarko Lordana (Quentin Karanberg, Ra Asarko Lordana), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Krzak A.,Okrasa G.
4 bdb FORTAN z Krywlan (Quantum v.Fiemereck, Jetta z Krywlan), hod. R.J. Gesinowscy, wł. Paradowski M.,Gesinowski J.
5 bdb BOSTER z Ulicy Prusa (Max z Krywlan, Emi z Krywlan), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek
6 bdb CLIF Kenola (Uri De-Bes, Nara De-Bes), hod. Sebastian Zajączkowski, wł. Sebastian Zajączkowski
7 bdb FAIKO is Sapiegines (Gauner v. der Roten Matter, Vetra is Sapiegines), hod. Laima Surazinskiene, wł. Solana Izdunyte
8 bdb ARAB z Tuszyńskiego Lasu (Robin v.d.Holzheimer Linde, Drima z Tuszyńskiego Lasu), hod. G.M.Gątkowscy, wł. J.W. Kaczmarek
9 bdb JAZZ Geslander (Vax von der Kupferhalde, Bona Abakus), hod. B. Reisch, K. Leszczyńska, wł. E.A. Kajda
10 bdb OTIS vom Koriser See (Ingodds Agassi, Finnie von Batu), hod. Ramona Schulz, wł. Ramona Schulz
11 bdb ROGER z Kanetowca (Royal Asarko Lordana, Orissa vom Holtkamper See), hod. Henryk Zamorowski, wł. Robert Filipowiak
12 bdb CZORT Kierat (Per Jar-Val, Dora Matador), hod. Beata Gorynia, wł. Jacek Jakubczak
13 bdb GULIVER Hof (Yordan Avax Hof, Isabel Avax Hof), hod. A. Wyciślak, wł. A. Wyciślak
14 bdb AVRO z Domu Nauczyciela (Erasmus van Noort, Emi z Domu Nauczyciela), hod. P.Grzędzicki, A.Szyptur, wł. Łukasz Malinowski
15 bdb BAXTER z Domu Nauczyciela (Gildewangen's Jaz Victor, Mila z Domu Nauczyciela), hod. A. Szyptur, P. Grzędzicki, wł. Mirosław Łukasik
16 db DŻEKI Scania (Unto Konstar, Sofi z Agiru Bohemia), hod. Mirosław Cybulski, wł. Sylwester Lisowski
17 db MATZO von der Holzheimer Linde (Bravos vom Steffen Haus, Voxi von der Holzheimer Linde), hod. Horst Schuder, wł. Schuder H.,Czechowski R.

Klasa otwarta
1 dosk BAR Mis-Maz (Paco Mavic, Xana Mis-Maz), hod. Waldemar Federak, wł. Joanna Bremborowicz
2 dosk IDOL Wolf-Gang (Ken v. Elzmundungsraum, Fina v. Lichtetal), hod. Joanna, Ireneusz Kajak, wł. Joanna, Ireneusz Kajak
3 dosk TIMEX vom Heinrichplatz (Andrjuscha van Noort, Yoga vom Ochsentor), hod. Pia Gelleszun, wł. Anita Fabin
4 dosk DASKO z Krywlan (Arko v.Butjenter Land, Ulis z Krywlan), hod. R.J. Gesinowscy, wł. Jarosław Młodzianowski
5 dosk RUKAS Gelezinis Vilkas (Adamsas Laukine Vilkauoge, Orta Gelezinis Vilkas (LKD)), hod. Neda Volkova, wł. Zivile Cepuliene
6 dosk LORD Szenberg (Zeppo vom Klebinger, Freja Szenberg), hod. Wiktor Kowalski, wł. Tomasz Gronowski
7 dosk LACKY LUKE Rodiaz (Erasmus van Noort, Xambi vom Heverling), hod. Piotr Szkalski, wł. Krzysztof Seren
8 dosk ANDO Touareg (Asko Garliavietis, Odri Haus Aik), hod. Piotr Bielecki, wł. Mariusz Sobczyk
9 bdb JAGO Linabero (Carras vom Kirschental, Cita Linabero), hod. Jan Szmaja, wł. Andrzej Sporny
10 bdb EMIR z Sachary (Yado Berolina-Una z Beroliny), hod. Artur Śliczny, wł. Anna Piotrowska

Klasa użytkowa
1 dosk NDPwR Zw. Rasy UNKAS Gelezinis Vilkas (Carlos Gelezinis Vilkas , Vora Gelezinis Vilkas), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova
2 dosk LUKAS Gelezinis Vilkas wilczasty (Orbit von Tronje, Zaski Gelezinis Vilkas (LKD), hod. Neda Volkova, wł. Zivile Cepuliene
3 dosk XAVAIR vom Christinen Brunnen (Nicos v Lejthawald, Allesandra v Christinen Brunnen), hod. Suzanne Schaumann, wł. Jarosław Opozda
4 dosk MAX Kamabeda (Atan Woj-Bas, Koni z Niewiadomskiej Doliny), hod. Dariusz Więckowski, wł. Dariusz Więckowski
5 dosk TYRON Della Real Favorita (Idol vom Holtkamper Hof, Cilly vom Holtkamper Hof), hod. Iacento Massimo, wł. Vadim Scepkin
6 dosk LARUS Kenola (Gildewangen's Jaz Victor, Nara De-Bes), hod. Sebastian Zajączkowski, wł. Janusz Bułka
7 dosk KASTOR vom Holtkamper See (Ando vom Altenberger Land-Barda vom Holtkamper See), hod. Jorg Niedergassel, wł. Ryszard Kłapkowski
8 dosk FLICK v. Haus Galli (Ghandi von Arlett, Dyxy v. Haus Galli), hod. Ondrej Jesensky, wł. Mielnikiewicz J.Dobrzański K.
9 dosk SONY Kamienna Twierdza (Nero z Weselskiej Zagrody, Oxa Kamienna Twierdza), hod. Zbigniew Szcześniak, wł. Jerzy Słodyczak
10 dosk NEWIL van Contra (Remus Gero, Trinity van Contra), hod. Jaroslav Kubis, wł. Marek Mordec M., Kubis J.
11 dosk VITO od Rafałka z Piasków (Wito Preussenblut, Bea Rafałowski z Łomżycy), hod. Marek Rafałowski, wł. Marek Rafałowski

Klasa championów
1 dosk DYLAN Asarko Lordana Ch.PL,IPO-II, czarna podpalana, 08.04.2002, 4405/XXX/02, PKR.I-49570 Xandor-Gabi), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Zbigniew Szmaj

Suki
Sędzia : Lutz Wischalla

Klasa szczeniąt

1 wo COCA Nova Langfuhr (Wesley von Trafalgar, Angie von Trafalga), hod. Paweł Dykowski, wł. Paweł Dykowski
2 wo ULYANA Naujavilnietis (Zaco vom Holtkamper See, Alina Nuo Utos), hod. Vadim Scepkin, wł. Vadim Scepkin
3 wo SELESZ Dobrzyków (Horko vom Huhnegrab, Gloria Dobrzyków), hod. Bernard Famuła, wł. Bernard Famuła
4 wo BARSELONA van Noort (Ingodds Agass, -Endrefalva Shayen), hod. Edzard Muller, wł. Muller E.,Zajączkowski S.
5 wo PEPSI Woj-Bas (Bandit zu den Sieben Burgen, Okinawa Woj-Bas), hod. A.Kucharska, W.Pustelnik, wł. Karolina Kubiak
6 wo TERRA Szenberg (Gold Szenberg, Iskra Szenberg), hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski
7 wo HANIA z Sachary (Arko vom Butjenter Land, Una z Beroliny), hod. Artur Śliczny, wł. Artur Śliczny
8 wo HERA z Sachary (Arko vom Butjenter Land, Una z Beroliny), hod. Artur Śliczny, wł. Artur Śliczny
9 wo HOLLY z Sachary (Arko vom Butjenter Land, Una z Beroliny), hod. Artur Śliczny, wł. Artur Śliczny
10 wo ZYTA Leśna Opatowska (Royal Asarko Lordana, Afra Leśna Opatowska), hod. Ryszard Marczak, wł. Ryszard Marczak
11 wo RONI z Mylnej Gromady (Gasko Maserau, Ida z Mylnej Gromady), hod. Antoni Wawrzyniak, wł. Antoni Wawrzyniak
12 wo CORTINA Nova Langfuhr (Wesley von Trafalgar, Angie von Trafalga), hod. Paweł Dykowski, wł. Adam Gaszkowski
13 wo AJKA z Kępiny (Odin Tarand, Pelia di Casa Beggiato), hod. J.W. Kaczmarek, wł. J.W. Kaczmarek
14 wo AURA Swarzędzka Dolina (Royal Asarko Lordana, Azja Swarzędzka Dolina), hod. Władysław Paprocki, wł. Zbigniew Sumowski
15 wo DEISY Morska Dolina (Ulko z Krywlan, Luka Mavic), hod. Beata Pietrowska, wł. Jarosław Breczko

Klasa młodzików
1 bdb SIANA Dlha Roven (Wisky Dlha Roven-Jerika Dlha Roven), hod. Albin Majsniar, wł. Majsniar A.,Skoneczny W.
2 bdb IRA Aksaris (Saxo z Kojca Holan, Seiko Gibałowa Góra), hod. Jacek Kulik, wł. Jacek Kulik
3 bdb KIARA v Lichtetal (Xeno v Elzmundungsraum, Fina v Lichtetal), hod. Steffi Kulbel, wł. Joanna, Ireneusz Kajak
4 bdb ODRI Naujavilnietis (Sirio della Real Favorita, Bonny vom Astral), hod. Vadim Scepkin, wł. Vadim Scepkin
5 bdb PALME z Mylnej Gromady (Royal Asarko Lordana, Cora von Obreland), hod. Antoni Wawrzyniak, wł. Mariusz Michalak
6 bdb HOSSA Woj-Bas (Queeks Karanberg, Rita Woj-Bas), hod. A.Kucharska, W.Pustelnik, wł. Karolina Kubiak
7 bdb INKA vom Ganzkower Schlos (Remo vom Lentulo, Qitte vom Lentulo), hod. Uwe Seemann, wł. Uwe Seemann
8 bdb CONNI z Więcborskiej Doliny (Santos Kamienna Twierdza, Etna Stan-Lech), hod. Lech Bardoński, wł. Joanna Bremborowicz
9 bdb FANTA Redstar (Pakros D Ulmental, Rimini Asarko Lordana), hod. Waldemar Łodziński, wł. Marek Wencel
10 bdb DOXA Linabero (Anton Leśna Opatowska, Beti Linabero), hod. Jan Szmaja, wł. Henryk Durczak

Klasa młodzieży
1 bdb KATIA Ulko-Vima (Ingodds Agassi, Yakudza od Astra Gloria), hod. Kostia Paniukow, wł. Kostia Paniukow
2 bdb MILLA v.Fichtenschlag Zwinger wilczasta (Ole v.Fichtenschlag, Amanda v.Fichtenschlag), hod. E. Ossmann, wł. Agnieszka i Paweł Tiahnybok.
3 bdb SZARON z Ostrowskiej Sfory (Nesch von der Grafenburg, Megi z Ostrowskiej Sfory), hod. Krystian Jaśtak, wł. Krystian Jastak
4 bdb GINA Sądeckie Lachy (Cando vom Steffen Haus, Bakai-Bator Quinnie), hod. Andrzej Woda, wł. Andrzej Woda
5 bdb EVEE V-Max (Rico vom Altenberger, Hana V-Max), hod. Zdzisław Boratyn, wł. Zdzisław Boratyn
6 bdb Brawos Bis JILLY (Sirio Della Real Faworyta, Brawos Buffy), hod. Justyna Falkiewicz, wł. Justyna Falkiewicz
7 bdb XENA z kojca Holan (Xeno vom Elzmundungsraum, Czacza z kojca Elbikame), hod. Andrzej Holik, wł. Pazdan J.,Holik A.
8 bdb EVI vom Holtkamper Tor (Dux de Cuatro Flores, Orbi vom Holtkamper See), hod. Klaus Niedergassel, wł. Vadim Scepkin
9 bdb QUINA z Kojca Elbikame (Quianti von der Rangauhohe, Renne z Kojca Elbikame), hod. Marek Bachórz, wł. Robert Filipowiak
10 bdb ALASKA z Więcborskiej Doliny (Eiko Stan-Lech, Hexe Hartis Bohemia), hod. Lech Bardoński, wł. Lech Bardoński
11 bdb NELLY vom Suentelstein (Vegas du Haut Mansard, Cellin vom Suentelstein), hod. Hinrich Muller, wł. Jonelis Vytautas
12 bdb WALLE Ardelia (Ilbo vom Holtkämper Hof, Olka Ardelia), hod. Piotr Bożko, wł. Zbigniew Stępski
13 bdb HELGA Spes Henkor (Xavair vom Christinen Brunnen-Ketti Lnnabero), hod. J.H. Korolewicz, wł. J.H. Korolewicz
14 bdb GO Meiles Erdve (Solo vom Team Fiemereck, Endrefalva Chilli), hod. Rasa Dykinaite, wł. Lina Santaraite
15 bdb OPRAH vom Haus Tchorz (Quantum Arminius, Donna vom Haus Tchorz), hod. M.Tchorz, wł. M. Tchorz
16 bdb BUJKA Kamabeda (Max Kamabeda, Arika Habart), hod. Dariusz Więckowski, wł. Dariusz Więckowski
17 bdb DEXANA z Krzywego (Ork vom Holtkamper Hof, Hara vom Team Fiemereck), hod. Beata Kalisz, wł. Vadim Scepkin
18 bdb SAMBUKA is Centrinio Parko (Janos von der Noriswand, Amerika Meiles Erdve), hod. Dalia Slausgalviene, wł. Tamara Keidosiene
19 bdb GLORIA Equus (Sonar Woj-Bas, Farina Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Agnieszka Czerniawska
20 bdb ARIA z Więcborskiej Doliny (Eiko Stan-Lech, Hexe Hartis Bohemia), hod. Lech Bardoński, wł. Lech Bardoński
21 bdb PATI z Ostrowskiej Sfory (Royal Asko Lordana, Marit z Ostrowskiej Sfory), hod. Krystian Jaśtak, wł. Szymon Mukalski
22 bdb DODA z Domu Nauczyciela (Quantum vom Fiemereck, Tracy vom Frankengold), hod. A.Szyptur, P.Grzędzicki, wł. Artur Szyptur
23 bdb AIMEE Pa-Bo-Ma (Vasco v. Farbenspiel, Kelly Pa-Bo-Ma), hod. Paweł Błoński, wł. Paweł Błoński
24 bdb GANJA Equus (Sonar Woj-Bas, Farina Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Aneta Bilińska
25 bdb IGA z Weselskiej Zagrody (Cello Haus Yu, Aga z Weselskiej Zagrody), hod. Bolesław Weselski, wł. J.W. Kaczmarek
26 bdb CZARA z Tuszyńskiego Lasu (Ejsmont z Tuszyńskiego Lasu, Soja z Tuszyńskiego Lasu), hod. M.G. Gątkowscy, wł. Agnieszka Sławińska
27 bdb DOLI Wawelno (Horko vom Huhnegrab, Ronja von der Holzheimer Linde), hod. Bernard Nowotny, wł. Bernard Nowotny

Klasa juniorów
1 dosk CIBONA Gelezinis Vilkas (Bravos vom Steffen Haus, Boni Gelezinis Vilkas), hod. Neda Volkowa, wł. Neda Volkova
2 dosk SIGMA Rodiaz (Real Asarko Lordana, Hanca Holzheimer Linde), hod. Piotr Szklarski, wł. Radosław Namyślak
3 dosk NIWA z Mylnej Gromady (Gasko Maserau, Afi Ranczo Moresa), hod. Sabina Maury-Wawrzyniak, wł. Dawid Skrzypek
4 bdb ATA z Domu Nauczyciela (Erasmus van Noort, Emi z Domu Nauczyciela), hod. Piotr Grzędzicki, wł. Jacek Kwiatkowski
5 bdb ARKA Wolf Jar (Quentin Karanberg, Sierra Madera Wan-Hen), hod. Marek Zgorzelski, wł. Marek Zgorzelski
6 bdb BRITTA Nova Club (Royal Asarko Lordana, Lena z Domu Nauczyciela), hod. Grzegorz Polasik, wł. Marcin Adamczewski
7 bdb SAMI Rodiaz (Real Asarko Lordana, Hanca von der Holzheimer Linde), hod. Piotr Szkalski, wł. Dariusz Więckowski
8 bdb CYNTIA Sądeckie Lachy (Yukon vom Klostermoor, Hera Sądeckie Lachy), hod. Andrzej Woda, wł. Andrzej Woda
9 bdb LINKA van de Zomerdijkslauden (Arex v. Panoniansee, Jacky van de Zomerdijkslauden), hod. Jane Krabe, wł. Tomasz Bogucki
10 bdb CANDY Gelezinis Vilkas (Bravos vom Steffen Haus, Boni Gelezinis Vilkas), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova
11 bdb MEGI Stary Samotar (Yukon vom Klostermoor-Bakai-Bator Quinnie), hod. Andrzej Woda, wł. Andrzej Woda
12 bdb TOSCHIBA von Noort (Maestro vom Osterberger-Land, Teba de la Ferme Malgre L'eau), hod. E.Muller, wł. Muller E.,Wojciechowski K.
13 bdb DONNA vom Bauhofer-Land (Arak vom Frankengold, Trixi vom Bauhofer-Land), hod. Silvia Gappa, wł. Gappa S.,Opozda J. Duda R.
14 bdb DORI vom Bauhofer-Land (Arak vom Frankengold, Trixi vom Bauhofer-Land), hod. Silvia Gappa, wł. Ignaczak E.Gappa S.
15 bdb HULA z Weselskiej Zagrody (Atos z Weselskiej Zagrody, Majka z Weselskiej Zagrody), hod. Bolesław Weselski, wł. Jarosław Kamiński
16 bdb WENUS Woj-Bas (Flipp von Arlet, Oktawa Woj-Bas), hod. A.Kucharska, W.Pustelnik, wł. Sobczak Z.,Pustelnik W.
17 bdb KIRA vom Olfener Land (Dux de Cuatro Flores, Ilona von der Friedrichskluft), hod. Heinz Bunder, wł. Paweł Dykowski
18 bdb HUPPI De-Bes (Kastor vom Holtkämper Hof, Negra De-Bas), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Marta Paczała
19 bdb XITTA von der Sandsteinkuste (Andrjuscha van Noort, Wiggi vom Bauhofer-Land), hod. Edmund Gappa, wł. Gappa E.,Galus M.
20 bdb DAFNE Scania (Unto Konstar, Sofi z Agiru Bohemia), hod. Mirosław Cybulski, wł. Edyta Ignaczak
21 bdb ABRA Rom-King (Champ Mis-Maz, Delia di Casa Beggiato), hod. Roman Guœć, wł. Wiesława Szczepańska
22 bdb ROSSA von Haus Yu (Pakros D'Ulmental, Marit von Haus Yu), hod. Dainius Vaitkevicius, wł. Ruslan Babinski
23 db AFRA Słupska Sfora (Royal Asarko Lordana, Martini Asarko Lordana), hod. Ryszard Nawrot, wł. Łukasz Kwiatek
24 db BAJKA z Kojca Elbikame (Bravos v. Steffen Haus, Carina Robinson-Park), hod. Marek Bachórz, wł. Robert Filipowiak
reakcja na strzał LIMBA Abakus (Real Asarko Lordana, Sera von der Holzheimer Linde), hod. Marek Dziuba, wł. Marek Dziuba

Klasa otwarta

1 dosk DIANA Złotniki Kujawskie (Nero z Weselskiej Zagrody, Osi Kamienna Twierdza), hod. Marek Kąkolewski, wł. Marcin Kąkolewski
2 dosk CIKITA Laukine Vilkauoge (Adamsas Laukine Vilkauoge, Sarma Gelezinis), hod. Zivile Cepuliene, wł. Adrija Parsukova
3 dosk DONIA z Weselskiej Zagrody (Brayos Steffan Haus, Niki z Weselskiej Zagrody), hod. Bolesław Weselski, wł. Bolesław Weselski
4 dosk ANGEL vom Martinsturm (Dabo vom Holtkamper See, Wenita vom Moenschberg), hod. U. Reschler, wł. M. Tchorz
5 dosk CELI z Krywlan (Max z Krywlan, Esmi z Krywlan), hod. R.J.Gesinowscy, A.Bajorek, wł. Adam Bajorek
6 dosk JOOPY Szenberg (Lauser Emkendorfer Park, Diuna Szenberg), hod. Wiktor Kowalski, wł. E.A. Kajda
7 dosk ROXA Stan-Lech (Per Jar-Val, Iskra z Więcborskiej Doliny), hod. L.Bardoński ,S.Borkowski, wł. Bardoński L.,Borkowski S.
8 dosk EVITA Topolowy Zaułek (Solo Team Fiemereck, Klarissa Fiemereck), hod. Piotr Dromirecki, wł. Arkadiusz Zajma
9 dosk IGA Kalupus (Polo Z Peletonu Skorpiona, Hera I.R. Satysfakcja /FCI/), hod. Magda Raszplewicz, wł. Wojciech Stachurski
10 dosk NENNY vom Koriser See (Andrjuscha vom Noort, Gina vom Koriser See), hod. Ramona Schulz, wł. Opozda J.,Schulz R.

Klasa użytkowa
1 dosk NDSwR GINA Fenomen z Nieporętu (Gambo Texa, Hester Finkenschlag), hod. G.Lewandowski, wł. J. Falisz
2 dosk CINDY vom Urstromtal (Rio vom Ochsentor, Enke vom Essweiler Tal), hod. Fred Heinze, wł. Fred Heinze
3 dosk XILLA von ben Harten (Zamp vom Thermodos, Anta von ben Harten), hod. Rogue Benavides, wł. Rinaldas Janusaitis
4 dosk TRIXI vom Frosten (Asko Garliavietis, Harav. Team Fiemereck), hod. Zlata Shkliarowa, wł. Piotr Bielecki
5 dosk PUMA z Lintichu (Mesco z Lintichu, Leggi z Lintichu), hod. Ivan Kocajda, wł. Henryk Tabaczyński
6 dosk AYSA Gelezinis Vilkas (Marko della Valcuvia, Barsa Gelezinis Vilkas), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova
7 dosk METAXA z Ostrowskiej Sfory (Fritz vom Farbenspiel, Iga z Ostrowskiej Sfory), hod. Krystian Jaśtak, wł. Marek Wencel
8 dosk REZA z Kaskady (Rambo Woj-Bas, Ani z Kaskady), hod. Zdzisław Konieczny, wł. Andrzej Kamiński

Klasa championów
1 dosk AZJA Swarzędzka Dolina (Ford z Berliny, Dejzi Swarzędzka Dolina), hod. Władysław Paprocki, wł. Władysław Paprocki
2 dosk ANSCHY Equus (Wim v. Noricum, Orkana z Kojca Coli), hod. Aneta Bilińska, wł. Aneta Bilińska
3 dosk UNIMA z Kąkolewa (OPLAN Uzemie Zazrakov, ?), hod. Jan Radomir Glapa, wł. Anna Maria Wajcher

Klasa weteranów
1 dosk FUGA z Trojańskiego Lasu (Jackson vom Lärchenhein, Rozi ze Skalnego Wzgórza), hod. Zbigniew Stępski, wł. Zbigniew Stępski
2 dosk ORKANA z Kojca Coli (Iko Acer Aureum, Arta Ry-Li-Ma-Ja), hod. K. Kiwak, wł. Aneta Bilińska
3 dosk KESSY vom Simmersberg (Loris vom Gletschertopf, Quera vom Hirtgarten), hod. Peter Hoessrich, wł. M. Tchorz

Reklama
 
Dokonane krycia:
 
1. Krycie:

Watz vom Schaumbergerland

+

Haya von Batu
 

2. Krycie:

Watz vom Schaumbergerland

+

V (SK) (PL) Siana Dlha Roven

Na sprzedaż szczenięta:
 
Hodowla "Znad Sony"

poleca szczenięta po:

Watz`ie vom Schaumbergerland
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
`a Posse ad Esse` Hodowla Owczarka Niemieckiego `a Posse ad Esse`