Krzeszowice 22-23.09.2008



Klubowa Wystawa Owczarków Niemieckich Kraków- Krzeszowice 20-21.09.2008 






































































Wyniki testów psychicznych:
Sędzia: Zbigniew Milewski

Psy:
Ocena wybitna (w kolejności alfabetycznej):
Klasa użytkowa:
AVRO z Domu Nauczyciela
CANDO von Steffen Haus
Ebafarmens VODKA
HORKO Huhnegrab
IDOL Wolf-Gang
IDOL Riwal Hof
INDO Stary Samotar
IRLO von der Holzheimer Linde
JIMY Stary Samotar
LUPO von der Schweriner Mitte
ODIN Tarand
RAMBO van de Herdersfarm
URI Kabi

Ocena wystarczająca (powoduje przesunięcie na koniec stawki z daną oceną):
KRIS vom Haus Pekrahn
NEWIL van Contra

Ocena wybitna (w kolejności alfabetycznej):
Klasa championów:
DYLAN Asarko Lordana
XAVAIR vom Christinen Brunnen - "Najlepiej Gryzący Pies na Testach"

Suki:
Ocena wybitna (w kolejności alfabetycznej):
Klasa użytkowa:
ANGEL vom Martinsturm
CIBETTE Dlha Roven - "Najlepiej Gryząca Suka na Testach"
FINA vom Lichtetal
GABA Mirtan Bohemia
JOLEEN vom Baphomet
KORA Stary Samotar
LAJKA Mavic
WILMA Tensor
XINI z Agíru Bohemia

Ocena wystarczająca (powoduje przesunięcie na koniec stawki z daną oceną):
AFRA Adi
KENDY Mavic

Ocena wybitna (w kolejności alfabetycznej):
Klasa championów:
CAIRA Sarandon
SCHONI Mavic

Psy
Klasa baby
Sędzia: Wolfgang Babilon

1 wo WALLACE aus Wattenscheid (VEGAS du Haut Mansard, SCALA a. Wattenscheid), wł: Kober Waldemar, Piotrowiak Grzegorz
2 wo MAXYMILIAN Wolf-Gang (CEDRIC v. Amur, FINA v. Lichtetal), wł: Joanna i Ireneusz Kajak
3 wo CHASS z Gargamellu (AMATUS v. Bad Boll, TEQUILLA z Gargamelu), wł: Petra Fürstová
4 wo MARLEY Wolf-Gang (CEDRIC v. Amur, FINA v. Lichtetal), wł: Joanna i Ireneusz Kajak
5 wo RICI Kabi (Ebefarmens VODCA, DIXI Asarko Lordana), wł: Slawomir Stelmach
6 wo XARO vom Haus Tchorz (JOHNY WALKER v. Haus Tchorz, YANKINA v. Holtkamper See), wł: Mirosław Tchorz
7 mo AS Szenberg (NANDO v. Gollerweiher, ISKRA Szenberg), wł: Wiktor Kowalski

Klasa szczeniąt
Sedzia: Marek Czerniakowski

1 wo RANK von Haus Galli (IRLO v. Holzheimer Linde, VANDA v. Haus Galli), wł: Ondrej Jesensky
2 wo HAKER Equus (RICO v. Altenberger Land, FARINA Equus), wł: Aneta Bilińska
3 wo TWIST Anarex (KAI v.d. Luisenstrasse, ŁESKA Anarex), wł: Artur Dąbrowski
4 wo VIS vom Haus Tchorz (JOHNY WALKER v. Haus Tchorz, SABA Geslander), wł: Mirosław Tchorz
5 wo LANDO Aksaris (TRISTAN Asarko Lordana, BOSKA GRETA Elidon), wł: Jacek Kulik
6 wo CANDO z Beskidu Wyspowego (BORYS Hof, SOPHIE Ronson Land), wł: Mieczysław Łabędz

Klasa młodzików
Sędzia: Otakar Meloun

1 bdb BILBO vom Haus Rosenbarg (ILBO v. Holtkamper See, GERMANY v.d. Lust), wł: Hanno Moller
2 bdb VISUM Tensor (SONY du Peyrou des Jardins, WILMA Tensor), wł: Renata Horzela
3 bdb PAX von Haus Galli (CANDO v. Steffen Haus, FRIDA von Haus Galli ), wł: Jozef Bugoś
4 bdb TIAGO Adi (RITMO v. Arlett, FLORA z Brzeskiego Ogrodu), wł: Latocha Artur, Cichostępski Mariusz
5 bdb CEDRIC Wolf Jar (PAKROS d’Ulmental, HYRA v.d. Kleinen Birke), wł: Ryszard Lesiak
6 bdb AWO z Domu Nauczyciela (QUENTIN Karanberg, EMI z Domu Nauczyciela), wł: Marcin Ziółkowski
7 db TOR Adi (RITMO v. Arlett, FLORA z Brzeskiego Ogrodu), wł: Olech Sebastian, Cichostępski Mariusz

Klasa młodzieży
Sędzia: Wolfgang Babilon

1 bdb Czołówka Polski MERCURY Amfitrion FCI (SIRIO Della Real Favorita, - EVITA Amfitrion)wł: Nowik Nina, Kalisz Beata
2 bdb Czołówka Polski NANDO v. Haus Galli (DUX de Cuatro Flores, FRIDA v. Haus Galli), wł: Juraj Slota
3 bdb Czołówka Polski ESKO z Krzywego FCI (WALLACE aus Agrigento , TRIXI vom Frosten),wł: Stanisław Kościuch
4 bdb Czołówka Polski RAPTORS Asarko Lordana (PAKROS d’Ulmental, RA Masarko Lordana), wł: Grzegorz i Piotr Pilc
5 bdb POKER z Drozda Piasków (ILBO vom Holtkamper See , EJSZA z Drozda Piasków), wł: Marek Drozdowski
6 bdb HARY z Agíru Bohemia (VEGAS du Haut Mansard, KESSY z Agiru), wł: M. Sasák
7 bdb RAVEN von Lentulo (REMO v. Lentulo, NIXE v. Lentulo), wł: Hanno Moller
8 bdb MAX Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus, LEDA Sądeckie Lachy), wł: Andrzej Woda
9 bdb KĘDO Jarkowski Dwór FCI (XAVAIR v. Christinen Brunnen, PALOMA z Niewiadomskiej Doliny), wł: Jacek Kapusta
10 bdb XANO vom Eschener-Geholz ( UNKAS v. Lentulo, TRUDI v. Eschener-Geholz ), wł: Hanno Moller
11 bdb GRAND Mavic (NANDO v. Gollerweiher, PATRISIA Mavic), wł: Magdalena Bak
12 bdb VLADIMIR Zabrska Wataha (LESKO Pla-Ren, DASZA z Psiej Szkoły), wł: Tadeusz Góralewicz
13 bdb LESTER Adi (YUKON v.Klostermoor, REDA Adi), wł: Czyż Wojciech Cichostępski Mariusz
14 bdb ROBY Stary Samotar (JELO Stary Samotar, HERA Stary Samotar), wł: Jana Gecelovska
15 bdb KERY Jarkowski Dwór FCI (XAVAIR v. Christinen Brunnen, PALOMA z Niewiadomskiej Doliny),, ur: 2007-07-02, wł: Jarosław Opozda
16 bdb CHARON Mirtan Bohemia (CANDO v. Steffen Haus, QUANA Harris Bohemia), wł: Martina Smětalová
17 db ONTARIO Sądeckie Góry (YANKE de la Chtrolideras, FINI Sądeckie Góry ), wł: Marek Ogorzałek

Klasa juniorow
Sędzia: Wolfgang Babilon

1 bdb Czołówka Polski DOLLAR vom Zellwaldrand (MAESTRO vom Osterberger Land, CONNY vom Haus Portofino), wł: Artur Szyptur
2 bdb Czołówka Polski NAXO vom Fichtenschlag (DUX de Cuatro Flores, ZASKIA vom Fichtenschlag), wł: Rinaldas Janusaitis
3 bdb Czołówka Polski DRUG Zellwaldrand (MAESTRO vom Osterberger Land, CONNY vom Haus Portofino), wł: Famuła Bernard, Wiesner Ralf
4 bdb Czołówka Polski BONO Ingemar (VAX von der Kupferhalde, TESSA Rus-Land), wł: Krzysztof Marzec
5 bdb DAXOS z Krzywego FCI (ORK vom Holtkämper Hof, HARA v. Team Fiemereck), wł: Sławomir Potaś
6 bdb HILL Vincentus (SCOTT a. Agrigento, RATA z Folinku), wł: Zygmunt Jarkowski
7 bdb OLII z Mylnej Gromady (ROYAL Asarko Lordana, BIENE vom Ohreland), wł: Antoni Wawrzyniak
8 bdb SALIN Anarex (KAI v.d. Luisenstrasse, QUESTIN Manepo Ideal), wł: Mariusz Witek
9 bdb ARMIN in Regnum Marianum (QUAX v. Danischen Hof, Viernhaimi PRIXI), wł: Wiesław Małek
10 bdb GRAND Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus, Bakai-Bator QUINNIE) wł: Andrzej Woda
11 bdb MASTER von Lentulo (USKAN v. Lentulo, FELI v. Lentulo), wł: Hanno Moller
12 bdb IGO VINCENTUS (ERIC Zivako, ANSCHI ze Skalnego Wzgórza), wł: Jarkowski Zygmunt, Pietrusinski Mariusz
13 bdb JAGART Szary Kojec (GANDALF Alhambra, FANA z Fary), wł: Mirosław Mozdżeń

Klasa otwarta
Sędzia: Otakar Meloun

1 dosk Czołówka Polski AMIR Adi (XANDO Saurus, XANA Adi), wł: Cichostępski Mariusz Stępień Józef
2 dosk Czołówka Polski FILIP z Adamovho dvora (SKIP v.d. Urbecke, PALI Sorek), wł: Jozef Dupnak
3 dosk Czołówka Polski KAMUS Invitro (SAXO z Kojca Holan, DORA Szlachetna Krew), wł: Rafał Pawłowski
4 dosk ZAMP V-Max (SEBOR v. Noort, TOBI TORA z Piaszczystej Górki), wł: Daniel Szewczuk
5 dosk GRIMM Karanberg (DUX de Cuatro Flores, ZIMBA v. Hirschel), wł: Tenenberg Henryk Blackbourne Cedric
6 dosk COYOTE Asarko Lordana (HILL v. Farbenspiel, WINONA Asarko Lordana), wł: Grzegorz Krukowski
7 dosk ATOS z Domu Nauczyciela (ERASMUS van Noort, EMI z Domu Nauczyciela), wł: Karolina Frączek
8 dosk WASKO z Tomickich Lasów (NICOS v. Leithawald, FABIA z Tomickich Lasów), wł: Mirosław Płoszaj

Klasa użytkowa
Sędzia: Wolfgang Babilon

VA1 Czołówka Polski, Zwycięzca Klubu INDO Stary Samotár (NEWIL v. Contra, ELLE Avax Hof), wł: Martina Smětalová
VA2 Czołówka Polski LUPO von der Schweriner Mitte (MAX v. Schwalmbergtal, GODA v. Haus Babilon), wł: Joukovets Andrei, Scharschmidt Norbert
VA3 Czołówka Polski ODIN Tarand (ZEPPO v. Klebinger Schloss, ALMA Tarand),wł: Andrzej Tarnowski
4 dosk Czołówka Polski IDOL Riwal Hof (NICOS v. Leithawald , VANTA z Folinku), wł: Vaclav Grossmann
5 dosk IRLO von der Holzheimer Linde (NANDO v. Gollerweiher, PIRA v. d. Holzheimer Linde), wł: Jozef Bugoś
6 dosk HORKO v. Huhnegrab (PAKROS d’Ulmental , FENA v. Huhnegrab ), wł: Bernard Famuła
7 dosk AVRO z Domu Nauczyciela (ERASMUS van Noort, EMI z Domu Nauczyciela), wł: Łukasz Malinowski
8 dosk RAMBO van de Herdersfarm (GHANDI v. Arlett, ARIANE v. Kodiak), wł: Raymond de Wannemacker
9 dosk Ebafarmens VODKA (GUBBEN av Thorarinn, Ebafarmens TASHA), wł: Monika i Marcin Zielińscy
10 dosk URI Kabi (APOLL Harris Bohemia, ANY Dlha Roven), wł: Andrzej Gołowicz
11 dosk JIMY Stary Samotar ((NEWIL v. Contra, RONJA v.d. Holzheimer Linde), wł: Hubert Szyndler
12 dosk CANDO von Steffen Haus (ZAMP v. Thermodos, HOLLY v.d. Maleiche), wł: Famuła Bernard, Woda Andrzej

Klasa championów
Sędzia: Marek Czerniakowski

1 dosk Czołówka Polski XAVAIR vom Christinen Brunnen (NICOS vom Leithawald, ALESSANDRA vom Christinen Brunnen), wł: Jarosław Opozda
2 dosk Czołówka Polski DYLAN Asarko Lordana (XANDOR Fortunahof, GABI Asarko Lordana), wł: Marek Mordec

Klasa weteranów
Sędzia: Marek Czerniakowski

1 dosk IGOR Tarnok Ore (WITO Preussenblut, ESCIA dell Abibi), wł: Andrzej Wilk
2 dosk BRONKO Stary Samotar (HINNERK v. Kiemoor, PENNY v.d. Holzheimer Linde), wł: Andrzej Woda
3 dosk KERRY Robinson-Park (GILDO v. Robinson Park, HEIDY z Agiru),wł: Tadeusz Góralewicz


Suki
Klasa baby
Sędzia: Otakar Meloun

1 wo ALES vom Finkenschlag (ZITO v. Steckenpheld, Conbhairean LINZI), wł: Katarzyna Leszczyńska
2 wo RASTI Kabi (Ebefarmens VODCA, DIXI Asarko Lordana), wł: Sławomir Stelmach
3 wo ALFA Szenberg (NANDO v. Gollerweiher, ISKRA Szenberg), wł: Wiktor Kowalski
4 wo WANALA aus Wattenscheid (VEGAS du Haut Mansard, SCALA a. Wattenscheid), ur: 2008-04-06, wł: Waldemar Kober
5 wo CHAKIRA z Gargamellu (AMATUS v. Bad Boll, TEQUILLA z Gargamelu), wł: Petra Fürstová
6 wo MARCYSIA Wolf-Gang (CEDRIC v. Amur, FINA v. Lichtetal), wł: Elżbieta Grycan
7 wo MELA Adi (DUX de Cuatro Flores, AFRA Adi), wł: Latocha Artur Cichostępski Mariusz
8 wo MAFIA Adi (DUX de Cuatro Flores, AFRA Adi), wł: Stępień Józef Cichostępski Mariusz
9 wo WERONA vom Haus Tchorz ((JOHNY WALKER v. Haus Tchorz , FRANCA v. Haus Tchorz ), wł: Mirosław Tchorz
10 wo GERDA z Rodu Tytana (WILKO Tensor, DORIS z rodu Tytana), wł: Łukasz Konopka

Klasa szczeniąt
Sędzia: Marek Czerniakowski

1 wo OLA Kalupus (CEDRIC vom Amur, INES Czar Podkowy), wł: Magda Barjak
2 wo CHEILA z Agíru Bohemia (VEGAS du Haut Mansard, CAIRA Sarandon), wł: H. Sasáková
3 wo IRA De-Marko (SAXO z Kojca Holan, ABI De-Marko), wł: Marek Dmochowski
4 wo INGA Rus-Land (VAX von der Kupferhalde, ROXI De-Marko), wł: Monika Szczepaniak
5 wo UZI Anarex (KAI v.d. Luisenstrasse, YETTE v.d. Zwei Steinen), wł: Robert Banasiak
6 wo BIBI Slezinlovan (KAMERON Avax Hof, ELLE Avax Hof), wł: Walkova Ivana, Zavadilík Jiří
7 wo DODA Krukolandia (NEWIL v. Contra, THAIS Asarko Lordana), wł: Grzegorz Krukowski
8 o TOSCA Anarex (KAI v.d. Luisenstrasse, ŁESKA Anarex), wł: Andrzej Romański
9 o FIONA z Koźla (WILKO Tensor, DŻINA z Koźla), wł: Edward Rudkowski
10 o DUSIA Exal (XANDO Taurus, EGIDA z Pałacu Cesarza), wł: Adam Krzeczowski

Klasa młodzików
Sędzia: Wolfgang Babilon

1 wo VINETA-VENDETTA Tensor (SONY du Peyrou des Jardins, WILMA Tensor), wł: Agnieszka i Paweł Tiahnybok
2 wo REYA Vitaxis (PAKROS d’Ulmental, FREA Vitaxis), ur: 2007-09-27, wł: Vitezslav Fiala
3 wo AXA z Domu Nauczyciela (QUENTIN Karanberg, EMI z Domu Nauczyciela), wł: Grzedzicki Piotr, Ziółkowski Marcin
4 wo AKSIE spod Gichty FCI (INDO Stary Samotar, DEBI Wierny Druh), wł: Agnieszka i Adam Głowaccy
5 wo HIRKA Konstar (WILKO Tensor, SENA Konstar), wł: Andrzej Winek
6 wo VIANA Tensor (SONY du Peyrou des Jardins, WILMA Tensor), wł: Agata Niemyska - Buczek
7 wo PERLA von Haus Galli (CANDO v. Steffen Haus, FRIDA von Haus Galli ), wł: Ondrej Jesensky
8 wo SANDRA Stary Samotar (CANDO vom Steffen Haus, RONJA von der Holzheimer Linde), wł: Bernard Famuła
9 wo OLJUJA vom Lentulo (TURAN v. Nordteich, JULCHEN v. Lentulo), wł: Opozda Jarosław Moller Hanno
10 wo TARA z Ostrowskiej Sfory (DIAS a. Wattenscheid, METAXA z Ostrowskiej Sfory), wł: Krystian Jaśtak
11 wo TYZA Adi (RITMO v. Arlett, FLORA z Brzeskiego Ogrodu), wł: Latocha Artur Cichostępski Mariusz
12 wo ALISZA Premanika (PAKS Mavic, ANIKA Szary Kojec), wł: Sebastian Olech
13 mo OFFY Pajęcze Sieci (NEWIL v. Contra, RITA Pajęcze Sieci), wł: Krzysztof Mirek

Klasa młodzieży
Sędzia: Marek Czerniakowski

1 dosk Czołówka Polski SZARON z Ostrowskiej Sfory (NESCH von der Grafenburg, MEGI z Ostrowskiej Sfory),wł: Krystian Jaśtak
2 dosk Czołówka Polski KIM vom Lichtetal (XENO v Elzmundungsraum, FINA v Lichtetal), wł: Zygmunt Miazek
3 dosk Czołówka Polski MILLA vom Fichtenschlag-Zwinger (OLE v. Fichtenschlag, AMANDA v. Fichtenschlag), wł: Agnieszka i Paweł Tiahnybok
4 dosk Czołówka Polski TOGA Rodiaz (PAKROS d’Ulmental, NOMI Rodiaz), wł: Piotr Szkalski
5 dosk Czołówka Polski KIARA vom Lichtetal (XENO v Elzmundungsraum, FINA v Lichtetal), wł: Joanna i Ireneusz Kajak
6 dosk Czołówka Polski FERGI Red Star (PAKROS d’Ulmental, RIMINI Asarko Lordana), wł: Waldemar Łodziński
7 dosk Czołówka Polski XARRA Slezinlovan (AMATUS v. Bad Boll, ELIS v. Haus Ganger), wł: Petra Fürstová
8 dosk NELLA von Haus Galli (DUX de Cuatro Flores, FRIDA v. Haus Galli), wł: Jacek Kulik
9 dosk ANNE Texa (IROK Karanberg, GINA Fenomen z Nieporętu), wł: Jerzy Falisz
10 dosk HASEL Dżako (ARKO v. Butjenter Land, CASRTA Dżako), wł: Marian Zanony
11 dosk FARINA Redstar (PAKROS d’Ulmental, RIMINI Asarko Lordana), wł: Andrzej Gołowicz
12 dosk NANY von Haus Galli (DUX de Cuatro Flores, FRIDA v. Haus Galli), wł: Ondrej Jesensky
13 dosk DIANA Jarkowski Dwór (XAVAIR v. Christinen Brunnen, RENNI Manepo Ideal), wł: Opozda Jarosław, Nowicka Anna
14 dosk SIANA Dlha Roven (Wisky Dlha Roven, Jerika Dlha Roven), wł: Gołębiewski Piotr, Skoneczny Wojciech
15 dosk PEACY Pla-Ren (YANOX v.Bad Boll, LAIDY Pla-Ren), wł: Bardel Jerzy, Bachórz Marek
16 dosk ALMA vom Haus Allrath (Vegas du Haut Mansard, KIKA Mavic), wł. Kazimierz Brewczak
17 dosk CHEYENE z Tomickich Lasów (NANDO v. Gollerweiher, ZORA z Tomickich Lasów), wł: Radosław Rokitka
18 dosk WERA z Jurajskiego Źródła (CANDO v. Steffen Haus, SIDI z Jurajskiego Źródła), wł: Piotr Paw
19 dosk FIBI z Holubiho dvora (NEWIL v. contra, DIANA z Holubiho dvora), wł: Marek Mordec
20 dosk DELI ze Skalnego Wzgórza (XAVAIR v. Christinen Brunnen, FEGA ze Skalnego Wzgórza), wł: Gertruda Jureczko
21 dosk LAWA Adi (YUKON v.Klostermoor, REDA Adi), wł: Stępień Józef, Cichostępski Mariusz
22 dosk CHANTAL Mirtan Bohemia (CANDO v. Steffen Haus, QUANA Harris Bohemia), wł: Martina Smětalová
23 dosk IRA Aksaris (SAXO z Kojca Holan, SEIKO Gibałowa Góra), wł: Jacek Kulik
24 dosk PRINCESSA z Drozda Piasków ((ILBO vom Holtkamper See , EJSZA z Drozda Piasków), wł: Marek Drozdowski
dosk poza konk. JAXA Aksaris (TRISTAN Asarko Lordana, TARA ze Skalnego Wzgórza), wł: Jacek Kulik

Klasa juniorow
Sędzia: Otakar Meloun

1 dosk HINA Hexenland (VAX von der Kupferhalde - HEKSA), wł: Monika Szczepaniak
2 dosk Brawos Bis (FCI) JILLY (SIRIO Della Real Favorita, Brawos BUFFY ),wł: Justyna Falkiewicz
3 dosk GERA Dżako (ANDRJUSCHA v. Noort, CASTRA Dżako), wł: Marian Zanony
4 dosk GINA Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus, Bakai-Bator QUINNIE) wł: Andrzej Woda
5 dosk SIGMA Rodiaz (REAL Asarko Lordana, HANCA Holzheimer Linde), wł: Radosław Namyślak
6 dosk WASA Slezinlovan (INDO Stary Samotar, ELIS v. Haus Ganger), wł: Ivana Walková
7 dosk ADA Jahal (YUKON v. Klostermoor, CORA Adi), wł: Janusz Głuch
8 dosk PERI Anarex (KAI v.d. Luisenstrasse, TINA Degli Achei), wł: Mariusz Witek
9 dosk DORA Morrales FCI (YUKON v. Klostermoor, AIGILA Morrales), wł: Artur Zygulski
10 dosk ELVI Such-Bud (YANGO Tensor, ZISSI Tensor), wł: Czesław Suchan
11 dosk MEGI Kabi (NIKO Kabi, DIXI Asarko Lordana), wł: Elżbieta Parzyszek
12 dosk SANTA Jaris (SAXO z Kojca Holan, POLLY z Kojca Elbikame), wł: Marek Bachórz
13 dosk JUNA Vincentus (NANDO v. Gollerweiher, HOLLY Dlha Roven), wł: Zygmunt Jarkowski
14 dosk SANTA Skilos AR (XAVAIR v. Christinen Brunnen, FAGMAR Skilos), wł: Tadeusz Góralewicz
15 dosk HARDA Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus, TINA v. Haus Galli), wł: Andrzej Woda
16 bdb KESSI Pajęcze Sieci (LESKO Pla-Ren, OTTI Union), wł: Krzysztof Mirek
17 bdb NADA z Udoli Ediny (PIKO Bret-Bett, INGRID z Udoli Ediny), wł: Jacek Kumor
18 bdb B-ZORA z Doliny Janosika (SAXO z Kojca Holan, FAMA Kordo), wł: Zbigniew Bandelak
19 bdb DODA z Domu Nauczyciela (QUANTUM v. Fiemereck, TRACY v. Frankengold), wł: Jacek Kwiatkowski

Klasa otwarta
Sędzia: Wolfgang Babilon

1 bdb Czołówka Polski KARLA von Haus Galli (SCOTT a. Agrigento, VERA Sorex), wł: Jozef Bugoś
2 bdb Czołówka Polski HANKA vom Osterberger-Land (ORBIT v. Tronje, MIRKA v. Osterberger-Land), wł: Marek Zgorzelski
3 bdb Czołówka Polski TRIXI von Frostem (ASKO Garliavietis, HARA v. Team Fiemereck), wł: Piotr Bielecki
4 bdb Czołówka Polski IMRA z Adamovha dvora (DUX Walensdorf, OLLA Sorex), wł: Jozef Dupnak
5 bdb Czołówka Polski ANSCHY Mavic (ERICH v. Essweiler Tal, PRIMA Mavic), wł: Jarosław Opozda
6 bdb Czołówka Polski LANA vom Farbenspiel (ILBO v. Holtkamper See, BOOGIE v. Tronje), wł: Bogusław Chmiel
7 bdb HESTIA Szary Kojec (Tarnok Ore IGOR, AZA z Muntasowej Sfory), wł: Sebastian Olech
8 bdb CUDI V-Max (KENDO V-Max, AZA Korso), wł: Artur Dąbrowski
9 bdb DAGA z Głuskiej (OSKAR z Nasutowa, JALA Dlha Roven), wł: Jerzy Luraniec
10 bdb ALINA vom Handerweg (WILSON v.d. Grajschaft Mark, VALIE v. Larchenhain), wł: Lebiedzińska Beata, Aschke Claudia
11 bdb SAMANTA z Agiru Bohemia (JANOS v.d. Noriswand, TOSCA Harris), wł: Paweł Magdziarz
12 bdb SISI z Niewiadomskiej Doliny (DENY Taurus, AFRA ze Skalnego Wzgórza), wł: Tadeusz Góralewicz
13 bdb HERA Szenberg (ORBIT v. Tronje, HERA v. Ostersiek), wł: Aneta Bilińska
14 bdb ATA z Domu Nauczyciela (ERASMUS van Noort, EMI z Domu Nauczyciela),, wł: Jacek Kwiatkowski
15 bdb KESSY v.Haus Galli (SCOTT a. Agrigento, VERA Sorex),wł: Paweł Błoński
16 bdb DAGNA z Nasutowa (WHISKY v. Bierstadter Hof, PILAR v. Bierstadter Hof ), wł: Andrzej Gregorek
17 bdb MEGI Stary Samotar (YUKON v. Klostermoor, Bakai-Bator QUINNIE), wł: Andrzej Woda
18 bdb DOLI z Głuskiej (OSKAR z Nasutowa, JALA Dlha Roven), wł: Jerzy Luraniec
19 db NOKIA Sądeckie Góry (CIR Va-Pe, ISKRA Kotlina Nowosądecka), wł: Piotr Percz
dst (reakcja na strzał) WIKI z Tomickich Lasów (NICOS v.Leithawald, FABIA z Tomickich Lasów), wł: Radosław Rokitka

Klasa użytkowa
Sędzia: Marek Czerniakowski

VA1 Czołówka Polski, Zwycięzca Klubu WILMA Tensor (PAKROS d'Ulmental, VINETA v.Fourniermuhlenbach), wł:, Joanna i Adam Domańscy, Paweł Tiahnybok
VA2 Czołówka Polski XINI z Agíru Bohemia (PAKROS d'Ulmental, KESSY z Agiru Bohemia), wł: M. Sasák
VA3 Czołówka Polski CIBETTE Dlha Roven (HILL v. Farbenspiel, NELA Dlha Roven), wł: Albin Majsniar
VA4 Czołówka Polski KORA Stary Samotar (NEWIL van Contra, WINI Samotar), wł: Bernard Famuła
VA5 Czołówka Polski ANGEL vom Martinsturm (DABO v. Holtkamper See, WENITA v. Monchberg), wł: Mirosław Tchorz
6 dosk GABA Mirtan Bohemia (FLIPP v. Arlett, QUANA Harris Bohemia), wł: Martina Smětalová
7 dosk LAJKA Mavic (ANDO v. Altenberger Land, PUMA Mavic), wł: Brewczak Kazimierz, Dobrzański Krzysztof
8 dosk FINA vom Lichtetal (RICKOR v. Arlett, BESS v. Lichtetal), wł: Joanna i Ireneusz Kajak
9 dosk AFRA Adi (LEIF Dlha Roven, XANA Adi), wł: Wygoda Wojciech, Cichostępski Mariusz


Klasa championów
Sędzia: Otakar Meloun

1 dosk CAIRA Sarandon (DUX de Cuatro Flores, KESSY z Agiru Bohemia), wł: H. Sasáková
2 dosk SCHONI Mavic (ORBIT v. Tronje, AFRA Schreidon), wł: Brewczak Kazimierz, Dobrzański Krzysztof

Klasa weteranów
Sędzia: Marek Czerniakowski

1 dosk DONNA vom Haus Ganger (VAX a.d. Brunennstrasse, DONNA v. Paderquellen), wł: Zydzik Jacek, Walková Ivana
2 dosk HONDA Winowska Dolina (ANTON Abakus, FLORYDA Winowska Dolina ), wł: Stanisław Bonczyński


Najlepsza Hodowla
Sędziowie: Marek Czerniakowski, Zbigniew Milewski

1. Stary Samotar
2. vom Haus Galli
3. Mavic
4. Adi
5. z Domu Nauczyciela

Reklama
 
Dokonane krycia:
 
1. Krycie:

Watz vom Schaumbergerland

+

Haya von Batu
 

2. Krycie:

Watz vom Schaumbergerland

+

V (SK) (PL) Siana Dlha Roven

Na sprzedaż szczenięta:
 
Hodowla "Znad Sony"

poleca szczenięta po:

Watz`ie vom Schaumbergerland
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
`a Posse ad Esse` Hodowla Owczarka Niemieckiego `a Posse ad Esse`