Kraków 28.06.08

V1 Siana Dlha Roven - Zw. Młodzieży

Opis Sędziego: K.Dobrzański

 "Typowa, o dobrej głowie, wysoki kłąb, prawidłowe kątowanie kończyn tylnych i przednich, temperamentne chody "





V4 C-Blue a Posse ad Esse - Kl. Otwarta

Sędzia: Dieter Josef Oeser

























































Wyniki wystawy:

Psy

Klasa: baby / baby
1 WO RIO Mavic Poland (FLICK von Haus Galli x IKA vom Farbenspiel) wł: J.Mielnikiewicz
2 WO TWIST Anarex (KAJ von der Luisenstrase x LESKA Anarex) wł: Magdalena Witecka
3 WO ULK Anarex (KAJ von der Luisenstrase x YETTE von der Zwei Steinen) wł: MARIUSZ WITEK
4 O YVO Guapass(YANGO Tensor x ENOLA Temperton) wł: Zbigniew Seta
5 O TINO Anarex(TESKA Anarex x KAI von der Luisenstrasse) wł: MartaTrela

Klasa: szczeniąt / puppy
1 WO VISUM Tensor (SONY des Jardins du Peyrou x WILMA Tensor) wł: Renata Horzela
2 WO BRAWOS od Valdeza (CANDO vom Steffen-Haus x BRENDA Buchwald-Schwedler) wł: Tadeusz Gałka

Klasa: młodzików / puppy
1 bdb MAX Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus x LEDA Sądeckie Lachy) wł: Andrzej Woda
2 bdb MEPHISTO von Lubzer Eldetal (YIMMY v. Contra x JANNI vom Lubzer Eldetal) wł: Hanna Klatt Opozda Jarosław
3 bdb KERY Jarkowski Dwór (XAVAIR vom Christinen Brunnen x Paloma z Niewiadomskiej Doliny) wł: Jarosław Opozda
4 bdb VLADIMIR Zabrska Wataha (Lesko Pla-Ren x Dasza Z Psiej Szkoły) wł: Tadeusz Góralewicz

Klasa: młodzieży / youth
1 dosk AMOR vom haus Allrath (VEGAS du haut Mansard x KIKA Mavic) wł: Kazimierz Brewczak
2 dosk SALIN Anarex (KAI VON DER LUISENSTRASSE x QUESTIN MANEPO IDEAL) wł: MAłGORZATA ZMARLAK
3 dosk GRAND Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus x BAKAI - BATOR QUINNIE) wł: Andrzej Woda
4 bdb PARYS od Szalonej Wandy (CANDO vom Steffen Haus x WARI von der Holzheimer Linde) wł: Anna Jankowska
5 bdb DERO Jarkowski Dwór (XAVIER vom Christnen Brunnen x OISKY vom Christnen Brunnen) wł: Paweł Borówka
6 bdb VITUS z Jurajskiego Źródła(Cando von Steffen Haus x Sidi z Jurajskiego Źródła) wł: Patrycja Piesiur
7 db ŁOBUZ Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Hans x ZETA Sądeckie Lachy) wł: Henryk Jan Dominiak

Klasa: juniorow / junior
1 dosk NDPwR ARMIN in Regnum Marianum(QUAX vom Danischen Hof x Viernheimi PRIXI) wł: Wiesław Małek
2 bdb ATOS z Domu Nauczyciela (VA-3 Erasmus van Noort x CHPL Emi z Domu Nauczyciela) wł: Karolina Frączek
3 bdb DUX Wawelno (Horko vom Huhnegrab x Ronja von der Holzheimer Linde) wł: Bernard Famuła

Klasa: otwarta / open
1 dosk Erik vom Heerbusz (Pakros d Ulmental x Neeni aus Argigento) wł: Jarosław Opozda
2 dosk COYOTE Asarko Lordana (HILL vom Farbenspiel x WINONA Asarko Lordana) wł: GRZEGORZ KRUKOWSKI
3 dosk AMIR Adi (XANDO Saurus x XANA Adi) wł: Józef Stępień
4 dosk LEO z Iglastego Laku (REAL Asarko Lordana x SARA z Igkastego Lasku) wł: Jerzy Boba
5 bdb DORIAN z Kojca Ebikane (JAMES von Turkenkopf x CARINA Robinson Park) wł: Joanna Gaj-Hamulewicz

Klasa: użytkowa / working
1 dosk XAVAIR vom Christinen Brunnen (NICOS vom Leithawald x ALESSANDRA vom Christinen Brunnen) wł: Jarosław Opozda
2 dosk HORKO vom Hunhegrab (PAKROS d.Ulmental x FENA vom Huhnegrab) wł: Bernard Famuła
3 dosk Ticco z Folinku (FREX v.d. Wannsee x DOLLY z Podradbuzi) wł: Elżbieta Toś
4 dosk FLICK v. Haus Galli (GHANDI von Arlett x DYXY v. Haus Galli) wł: J. Mielnikiewicz
5 dosk TENNO vom Farbenspiel (QUANTUN v. Arminius x BOGIE v. Tronie) wł: Artur Cichy

Klasa: championów / champion
1 dosk DYLAN Asarko Lordana (XANDOR v. Fortunahof x GABI Asarko Lordana) wł: Marek Mordec

Klasa: weteranów / veteran
1 dosk IGOR Tarnok Ore (VITO Freuszenblut x ESCIA Dellabibi) wł: Andrzej Wilk
2 dosk ISO von der Magistrale (YASKO vom Farbenspiel x ANSCHY von der Magistrale) wł: Marek Bebenek


Suki

Klasa: baby / baby
1 WO UZI Anarex (KAJ von der Luisenstrase x YETTE von der Zwei Steinen) wł: Robert Banasik
2 WO RITA Mavic Poland (FLICK von Haus Galli x IKA vom Farbenspiel) wł: Adrian Dobrzański
3 O ELKA Jamos (ISO von den Magistrale x HERTA MAvic) wł: Paweł Borówka
4 MO TIGRA Anaraex (KAJ von der Luisenstrase x ŁESKA Anarex) wł: Piotr Kowalski

Klasa: szczeniąt / puppy
1 WO OFFY Pajęcze Sieci (NEWIL van Contra x RITA Pajęcze Sieci) wł: Krzysztof Mirek
2 WO SANDRA Stary Samotar (CANDO vom Steffen Haus x Ronja von der Holhzheimer Linde) wł: Bernard Famuła
3 WO AKSIE spod Gichty (INDO Stary Samotar x DEBI Wierny Druh) wł: Agnieszka GŁOWACKA
4 WO LAGUNA WOJ-BAS (QUEEKS KARANBERG x MERY WOJ-BAS) wł: IRENEUSZ WOJCIECH
5 WO ERA Woj-Bas (QEEKS Karanberk x JUNKA Woj-Bas) wł: Tomasz Łagoński
6 WO VIANA Tensor (SONY des Jardins du Peyrou x WILMA Tensor) wł: Agata Niemyska-Buczek
7 WO AZJA Spod Gichty (INDO Stary Samotar x DEBI Wierny Druh) wł: Diana Diczew
8 O SHINA von Haus Thorz (YANKINA Holtkamper See x VA XARO D'Ulmental) wł: Marta Trela
9 O DASHA Zabrska Wataha (LESKO Pla Ren x Kkl1 SchH1 VIMA v Monchberg) wł: Ilona Sieklucka

Klasa: młodzików / puppy
1 bdb TIANA von Farbenspiel (QUANTUM von Fiemereck x BooGIE von TRONJE) wł: Marek Rzepka
2 bdb MERCEDES Woj-Bas (BANDIT zu den Sieben Burgen x BONI Woj-Bas) wł: Karolina Kubiak
3 bdb EMI THUNDER-POLAND (Bodo Vincentus x Axa Dlha Roven) wł: MARIUSZ WITEK
4 bdb FIMA THUNDER
5 bdb Jurga AKSARIS (TRISTAN Asarko Lordana x TARA ze Skalnego Wzgórza) wł: Grzegorz Koziara
6 db AZURA Wilki Goszcza (LESKO Pla-Ren x RONA Jarkowski Dwór)wł: Marcin Zgód

Klasa: młodzieży / youth
1 dosk SIANA Dlha Roven (WISKY Dlha Roven x JERIKA Dlha Roven) wł: Wojciech Skoneczny
2 dosk BAXI ARTROX (ARKO v.Butjenter Land x JANA V-Max) wł: Artur Dabrowski
3 dosk GINA Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus x BAKAI - BATOR QUINNIE) wł: Andrzej Woda
4 dosk BRENDA vom Gebenbacher Land (DUK De Cuatro Flores x FINA von Zottbachhaus) wł: Józef Żyrek
5 dosk HELGA SPES HENKOR (CHPL XAVAIR VOM CHRISTINEN BRUNNEN x KETTI LINABERO) wł: JULITA,HENRYK KOROLEWICZ
6 dosk HOSSA Woj-Bas (QUEEKS Karanberg x IntCh ChPL ZwEUR IPO-II RITA Woj-Bas) wł: Karolina Kubiak
7 dosk SONIA Skilos AR (XAVIAR vom Christinen Brunnen x Fagmar Skilos) wł: Artur Cichy
8 dosk DIANA Jarkowski Dwór (XAVIAR vom Christinen Brunnen x RENNI Manego Ideal) wł: Anna Nowicka Opozda Jarosław
9 dosk PERI ANAREX (KAI VON DER LUISENSTRASSE x TINA DEGLI ACHEI) wł: MARIUSZ WITEK
10 dosk SANTA Skiloas AR (XAVIAR vom Christinnen Brunnen x FAG MAR Skilos) wł: Paulina Góralewicz
11 dosk ADA Jahal (YUKON vom KLOSTERMOOR x CORA Adi) wł: Janusz Głuch
12 bdb BIENE Artrox (ARKO vom Butjenter Land x JANA V-Max) wł: Piotr Sawicki
13 bdb INA Vincentus (ChPL ANSCHI ze Skalnego Wzgórza x ChPL ERIC Żivaco) wł: Marta Trela
14 bdb NELI z Iglastego Lasku (SANTOR aus der Brunnenstrasse x MEDI z Iglastego Lasku) wł: Jerzy Boba
15 bdb FIBI z Holubiho dvora (NEWIL Van Contra x DIANA z Holubiho dvora) wł: Marek Mordec
16 bdb NANA z Iglastego Lasku (SANTOR aus der Brunnenstrasse x MEDI z Iglastego Lasku) wł: Jerzy Boba
17 bdb HARDA Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus x TINA v. Haus Galli) wł: Andrzej Woda
18 bdb POLLY od Szalonej Wandy (CANDO vom Steffen Haus x WARI von der Holzheimer Linde) wł: Anna Jankowska
19 bdb BLIFFI Artrox (ARKO vom Butienter Land x JANA v.Max) wł: Janusz Zaton
20 bdb KESSI (CHPL XAVAIR VOM CHRISTINEN BRUNNEN x NILI Kabi)
21 db Molly Thunder (Kastor vom Holtkamper Hof x Noka Thunder)wł: Krajowy-Serwis- Przemysł-Oświata

Klasa: juniorow / junior
1 dosk KESSI Pajęcze Sieci (LESKO Pla-Ren x OTTI Union) wł: Marek Przybylski
2 dosk PATI Skilos (TENNO vom Farbenspiel x GREYS Skilos) wł: Marian Kawula
3 bdb Donna vom Bauhofer Land (Arak vom Frankengold x Trixi vom Bauhofer- Land) wł: Jarosław Opozda
4 bdb ELVI Such-Bud (YANGO Tensor IPO II x ZISSI Tensor IPO II ChPL) wł: Czesław Suchan
5 bdb DINA Wawelno (Horko vom Huhnegrab x Ronja von der Holzheimer Linde) wł: Bernard Nowotny

Klasa: otwarta / open
1 dosk NDSwR ETNA z Jurajskiego Źródła (YUKON von Klostermoor x SIDI z Jurajskiego Źródła) wł: Józef Żyrek
2 dosk NEGRA od Szalonej Wandy (JUKON vom Klostermoor x WARI von der Holzheimer Linde) wł: Wanda Zaremba
3 dosk FANTA Woj-Bas (MARKO della Valcuvia x IPO-I MILKA Woj-Bas) wł: Karolina Kubiak
4 dosk C-BLUE a Posse ad Esse (TIL vom Frosten x OLINDA Inwitro) wł: Jolanta Stolarska
5 dosk DONA z Głuskiej (OSKAR z Nasutowa x JALA Dlha Roven) wł: JERZY LURANIEC
6 bdb YOSHI Robinson Park (VASCO z Lintichu x TINNA Dlha Roven) wł: Mieczysław Łabędź
7 bdb Rona Jarkowski Dwór (AMIGO von Suderhof x IRIS Kozlikov Dvor) wł: Marcin Zębala
8 bdb DORA Z GłUSKIEJ (OSKAR Z NASUTOWA x JALA DLHA ROVEN) wł: JERZY LURANIEC

Klasa: użytkowa / working
1 dosk BONI Such-Bud (CHEWBACCA Temperton x FRANIA z Ostrowskiej Sfory) wł: Czesław Suchan
2 dosk IKA v. Farbenspiel (Dux de Cuatro Flores x Amy v.d. Klosterhutte) wł: J. Mielnikiewicz
3 dosk DEBI Wierny Druh (GAMBO Texa x ISKRA z Kenetowca) wł: Adam GłOWACKI
4 dosk ESKA Temperton (BRONKO Stary Samotar x KAJA z Dziedzic) wł: Joanna Borowiecka-Kluza

Klasa: weteranów / veteran
1 dosk HONDA Z WINOWSKIEJ DOLINY (ANTON ABAKUS x FLORYDA WINOWSKA DOLINA) wł: STANISŁAW BONCZYŃSKI

Reklama
 
Dokonane krycia:
 
1. Krycie:

Watz vom Schaumbergerland

+

Haya von Batu
 

2. Krycie:

Watz vom Schaumbergerland

+

V (SK) (PL) Siana Dlha Roven

Na sprzedaż szczenięta:
 
Hodowla "Znad Sony"

poleca szczenięta po:

Watz`ie vom Schaumbergerland
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
`a Posse ad Esse` Hodowla Owczarka Niemieckiego `a Posse ad Esse`