Malacky 18.04.2009





Galeria zdjęć z wystawy:
http://nemecky-ovciak.eu/foto-malacky2009.php

W sobotę 18.04.2009, odbyła się Okręgowa wystawa owczarków niemieckich w miejscowości Malacky na Słowacji, na terenie lokalnego KK Zahorak Malacky, na której nasza suczka, SIANA Dlha Roven zajęła I - miejsce.

Wystawę sędziował Dieter Oeser (SV).

 














Natomiast w niedzielę zorganizowana była również Niemiecka licencja hodowlana. Körmister - Dieter Oeser (SV), SIANA również zaliczyła körung (Kkl.1) 

 

 


Wyniki wystaw:

 

Trieda Dorasta – Psi (6-12 mes.)

 

Vn1 URI v. Haus Galli

Vn2 DIGGER von der Noriswand

Vn3 Jes z Lintichu

Vn4 NATZ zo Striebornej Zatoky

Vn5 JASON z Lintichu

 

Trieda Dorasta – Suky (6-12 mes.)

 

Vn1 FILA Rubi on Hal

Vn2 ESTER z Joz-Dunu

Vn3 AISCHA z Nevervilu

Vn4 ULTRA Perunius Bohemia

Vn5MARITT Qstionn

Vn6 DELILAH z Eurosportu

Vn7 ICEAR z Lintichu

Vn8 DIDI Vlady-Sal

Vn9 GASSY Lastex

 

Trieda Mladych – Psi (12-18 mes.)

 

VD1 LARUS Ant-Mar

VD2 SAGAR z Lintichu

VD3 UNIX Maserau

VD4 TOR Vitaxis

VD5 SONY z Lintichu

VD6 DAVAR Baxony

VD7 CERO Patadria

D1 OZZY Majorny Haj

D2 BRANDO z Eurosportu

D3 HARAS z Librova Dvora

D4 EROS spod Lazov

 

Trieda Dorasta – Suky (6-12 mes.)

 

VD1 BINA Dlha Roven

VD2 AXI Dlha Roven

VD3 JOSCHI z Agiru Bohemia

VD4 WIKA Dlha Roven

VD5 PANTA Tur-Lad

VD6 LUNA Qstionn

VD7 TAMPA Perunius Bohemia

VD8 DARA Koz-Mar

VD9 SELI DUS-BO z Egonova

VD10 ETA spod Lazov

VD11 AJA Gvendeb

D1 AMBRA Bombina

D2 BRITA z Lintichu

D3 GAMA z Vysneho Caju

D4 TANNA Lubinom-Slovakia

 

Trieda Dospievajucich – Psi (18-24 mes.)

 

VD1 RAUL Dlha Roven, HD: B, SVV1

(Gent Team Fiemereck-Ornela Dlha Roven)

 

VD2 SEBASTIAN s Logoiskogo Trakta, HD: normal, ED: normal, IPO1

(Konsul Ritterberg-Cinnesi Dlha Roven)

 

VD3 VAC-VAGVOLGYI Umbro, HD f.normal, ED normal

(Canses Suelstein-Kuckoszeli Quinta)

 

VD4 FIMO Haus Triplet

(Newil van Contra-Natali Avax Hof)

 

VD5 KULLY Trucianka, HD: A, ED: A

(Ero Saurus-Linda Maserau)

 

VD6 INDOR z Barinskych Pieskov , HD: A, ED: A

(Mambo z Pohranici Straze-Elza z Barinskych Pieskov)

 

VD7 FLIP Haus Triplet

(Newil van Contra-Natali Avax Hof)

 

D1 ITALO zet Eurosportu HD: A, SVV1

(Basco ze Slovenskeho Domu-Noire di Dranel)

 

D2 GUSTO Old Padok

(Rubens Bariero-Egy Mibimato)

 

Trieda Dospievajucich – Suky (18-24 mes.)

 

VD1,VT SIANA Dlha Roven, HD a-normal, ED a-normal, AD, SVV1

(Wisky Dlha Roven-Jerika Dlha Roven)

 

VD2 PANNY Dlha Roven, HD A, ED A, SVV1

(ZALO Dlha Roven-Nixxi Dlha Roven)

 

VD3 TIANA Dlha Roven, HD a-normal, ED a-normal, AD

(Vento Hopfenhalle-Thera Dlha Roven)

 

VD4 FARE Haus Triplet, HD f-normal, ED a-normal, AD

(Newil van Contra-Natali Avax Hof)

 

VD5 NELLY Hotesou, HD A, ED A

(Wisky Dlha Roven-Fany Hotesou)

 

VD6 SANY Maserau, HD A, SVV1

(Merlin Romaxa-Foxi Maserau)

 

VD7 BORA Dom-Zso, HD A, ED A

(Anouc-Lar Leomegy- Alfa Pet-Keram)

 

VD8 BELIZ Dom-Zso, HD A, ED A

(Anouc-Lar Leomegy- Alfa Pet-Keram)

 

Trieda Dospelych – Psy (od 24 mes.)

 

V1 QUENO Framato Rolau, HD a-normal, ED a-normal, AD, IPO1

(Ken Elzmundungsraum-Anschie Framato Rolau)

 

V2 QUARTZ Rumina Moravia, HD a-normal, AD, SVV1, Korkl 1

(Baru Haus-Yu-Gera Hartis Bohemia)

 

V3 LEON Team Fiemereck, HD a-normal, AD, BH, SVV1, ZVV1, Korkl 1

(Basko Deininghauser Park – Mona Fiemereck)

 

V4 GUS Gloria-Vodarka, HD A, ED A, ZM, SVV1

(Kameron Avax-Hof – Dixie Gloria Vodarka)

 

V5 FARO Demin Dvor, HD B, IPO1

(Drago Equidius – Cameron Katargo)

 

V6 IDO Trucianka, HD A, ED A, SVV1

(Ero Saurus – Candy Maserau)

 

V7 ARTUR Alanem

(Bren Maskonu – Uxa z Dunajova Sadu)

 

V8 NORIS Niox, HD A

(Charli Niox – Elba z Eharu)

 

VD1 LEON Haus Hoengen, HD a-normal, ED a-normal, AD, IPO1

(Katto Haus Loschan – Sunny Woflen)

 

VD2 BACK Juglans, HD A, SVV2

(Gassy Dlha Roven – Aischa Falcon Crag)

 

VD3 ALIS Goro-Slovakia, HD B, ED B, IPO1

(Hoky Va-Pe – Grace Sunami)

 

D1 REX Va-Pe, HD A, ED A, SVV1

(Hoky Va-Pe – Zuzy Equidius)

 

D2 ILLO Anrebi, HD f-normal, ED normal, SVV1

(Imo v. Haus Safko – Bona Zde-Sko)

 

Trieda Dospelych – Suky (od 24 mes.)

 

V1 GWENDY Qstionn, HD B, BH, SVV1, 5JX5/55 P I.tr.

(Quirin Hochmoor – Baxi Qstion)

 

V2 CHANTAL Astina, HD noch zugelassen, ED normal, AD, SVV1, 5JX5/44 N I.tr.

(Excel Schreidon – Ketty Holzhaimer Linde)

 

V3 ALLI z Lintichu, HD A, ED A, SVV1

(Tor di Casa Nobili – Felina z Lintichu)

 

V4 JANICKA Anrebi, HD f-normal, ED normal, SVV1

(Kirr Harris Bohemia – Karkulka Anrebi)

 

V5 XABA z Agiru Bohemia, HD f-normal, ZVV1

(Pakros d`Ulmental – Kessy z Agiru Bohemia)

 

V6 PEGGY Dlha Roven, HD A, SVV1

(Urkan zum Turmacker – Culina Dlha Roven)

 

V7 AIKE z Hlbokej, HD A, ED C, ZM, SVV1

(Iummbo Dlha Roven – Ussa Dlha Roven)

 

V8 ORSIE Holzheimer Linde, HD normal, ED normal, AD, SVV1

(Idol Holtkamper Hof C Dara Holzhaimer Linde)

 

V9 CELINE Akia Nawa, HD A, HD B,

(Toby od Tepleho Pramena – Brigid Equidius)

 

V10 ROXI Maserau, HD normal, ED normal, AD, SVV1, ZVV1, 5JX6/34 P I.tr.

(Ero Saurus Slovakia– Foxi Maserau )

 

V11 EXTRA Nova Jamina, HD A, SVV1, 5JX5/44 P I.tr.

(Olympus Endrefalva – Terra y Lintichu )

 

VD1 Xara z Tepleho Pramena, HD A, ED A

(Casco Vi Kar – Dona Va Pe)

 

VD2 ZIRA od Tepleho Pramena, HD B, ED B

(Toby od Tepleho Pramena – Brigid Equidius)

 

D1 CEDRA Baxony, HD A, ED A, SVV1

(Hoky Va-Pe – Axa Baxony)


Reklama
 
Dokonane krycia:
 
1. Krycie:

Watz vom Schaumbergerland

+

Haya von Batu
 

2. Krycie:

Watz vom Schaumbergerland

+

V (SK) (PL) Siana Dlha Roven

Na sprzedaż szczenięta:
 
Hodowla "Znad Sony"

poleca szczenięta po:

Watz`ie vom Schaumbergerland
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
`a Posse ad Esse` Hodowla Owczarka Niemieckiego `a Posse ad Esse`